Emre17 isimli üyenin son içerikleri

1. E

kasamı toplayalı iki yıl oluyo ekran kartım titreme yapıyor

bilgisayarı açtığım da kasa fanları ses yapıyor bazen sanki bir helikopter çalışırmışcasına fazla ses çıkıyor kasanın ön tarafına vurunca ses azalıyor yalnız bazen ekran kartımda titriyor ekran kartımı söktüm taktım kasamı sürekli temizliyorum pislikten dolayı değil bu sorun ekran karının...
  2. E

Asus tuf VG24VQE MONİTÖR ALDIM 1450 TL'YE NASILDIR?

Öyle çok takıntım yok ölü piksel testi yaptım ölü piksel çıkmadı Asus kalitesini severim HP kullanmıştım tekrardan kullanmamaya kararlıyım hani işimi görür bu benim valorant ets oynuyorum zaten çokta kasmaya gerek yok diye düşünüyorum
  3. E

İnşallah 1631611373 Eyvallah kardeşim sağolasın
  4. E

Monitörü Trendyol dan 1450 TL'ye mal ettim daha elime ulaşmadı Monitör özellikleri : -165 hz va panel -1 MS gecikme süresi -1500R kavisli ekran Bu fiyata bu ürünü çok iyi aldığımı söyleyenler var sizlerin görüşleri de benim için önemlidir Birde ufak bir sorum olacak kutu içeriği nedir...
  5. E

BİTANE 8GB RTX 2070 VE 16504GB VAR

Ya bizim bilen bı abi var dedim abi nasıl olur yapılır mı falan dedi asla yapma yakarsın pcyi i5 7500 16 GB ram MSI GTX 1660 e.k var altından kalkar mı
  6. E

Ekran kartım PC yi açınca çok titriyor ve aşırı ses yapıyor

Sistemi aldığım fiyat 5200 ekran kartım şuan 7.105 TL olmuş 😔 slotta sıkıntı varsa Frisby kasa aldım frisby pişmanlıktır 😔😭
  7. E

BİTANE 8GB RTX 2070 VE 16504GB VAR

Mining i tek ekran kartıyla yapabiliyormuyuz GTX 1660 la faLan
  8. E

Ekran kartım PC yi açınca çok titriyor ve aşırı ses yapıyor

Bilgisayarı açıyorum ve kasa titremeye başlıyor kasaya iki üç kez ufaktan vuruyorum bazen geciyor geçmediği zamanda camı açıp ekran kartını çok hafif sallıyorum dokunuyorum ses kalmıyor slotta mi sıkıntı vardır yoksa sök tak yaptım ondan mıdır? Kasan frisby g9270 fanlarim kirlendi ve temizlemek...
  9. E

6 bin TL para verdiğim bilgisayarıma bir türlü mulaklik ve mikrofon takamiyorum

Eyw teşekkürler bı bakacağım bu ürüne
  10. E

USB li kulaklik olur veya bı dönüştürücü olur kullanabileceğim bı snopy hoparlör bağlı ondan başkası çalışmıyor pc de 1614891449 Aux girişli onu USB ye ama kulaklık olsa 100 150 TL'lik daha mantıklı olur gibi geliyor
  11. E

Anakartim MSI h110m pro vd işlemcim i5 7500 16 GB ram MSI GTX 1660 ventus xs ekran kartına dönüştürücü takılı vdi yo hdmı bağlı ses çıkışını oraya auxlu hoparlör takarak alıyorum hiçbir türlü aux kulaklık takamadım HP omen oyuncu kulaklığı var önerebileceginiz kulaklık veya dönüştürucu...
Top Bottom