emre_ç isimli üyenin son içerikleri

1. E

Tofaş alınır mı? çok arıza verirmi

Muayenesi yeni yapılmış karbüratör lü bir tane Tofaş alın hocam muayene bitmeden de satın gitsin
  2. E

Araba önerisi yaparmısınız

Hocam eski alman araçlardan uzak durun önerim Megan 1 coupe Clio hatchback 3 kapı versiyonları genç işi başlangıç düzeyi araçlar hem yakıtı az ustası bol parçası ucuz Bu araçların 1.6 16w olanları tercih edin en çok tutan motoru budur.
  3. E

300-350 bin TL arası araba önerisi

Mazda sağlam arabadır 323 kronik sorunu nelerdir bilmiyorum ama ustası ve parçası her ilde bulunmayabilir.
  4. E

1.400.000 Araba önerisi

Biraz araştırsan görürsün hocam hatta sana bir şey diyeyim 0.9tce Clio bile çoğu 1.4 1.6 atmosferik aracı üzer😁
  5. E

1.400.000 Araba önerisi

Hocam yeni nesil araçlarda turbo benzinli motorlar kullanıyorlar. 1.3 tce motorda şirket aracı vs olarak çok kullanılıyor. Artık yeni nesil araçlarda motor hacminin pek bir önemi yok. 1.0tsi polo 1.6 atmosferik bir arabadan daha iyi yürüyor
  6. E

300-350 bin TL arası araba önerisi

Megan 1 sedan 1.4 ve 1.6 benzinli Clio 2000model üzeri 1.4 ve 1.6 benzinli Bu araçlar alınır hocam piyasası var ustası var parçası ucuz manuel olması daha iyi ama otomatikte baktırıp almak lazım önerim manueldir.
  7. E

Öneri 750K Hatchback Araba Önerisi

Hocam giulietta güzel dir. 1.4 ler benzinli120 ve 170hp versiyonları mevcut. Güzel araç fakat piyasası çok yok. Ve usta konusunda falan sıkıntı yaratabilir. Çok bildiğim bir araç değil ama 1.6 dizeli Fiat motoru guilettalarda onların belki düşük km si olabilir. V40 lar hakkında bilgim olmadığı...
  8. E

Öneri Max 370 bin araba önerisi

Megan 1 station wagon Scenic Bu araçların benzinli 1.4 1.6 tercih edebilirsiniz Dobloya göre konforludur
  9. E

Java için güncel kurs önerisi

Arkadaşlar java öğrenmeye çalışıyorum. Btk akademi ve youtube dan bir kaç video izledim. ama güncel bulamadım hep javanın eski sürümleri kullanılarak anlatılıyor. Bende ilk defa öğrendiğim için zorlanıyorum. Android uygulama geliştirmeyi öğrenmek için java dan başlayayım dedim. Udemy den ya da...
  10. E

Toyata 1.5 mi 1.8 Hybrid mi Tercih etmeliyim

Hibrid ama düşük km bulamazsanız 1.5tercih edin
  11. E

Size göre alınmayacak arabalar nelerdir?

Alınmayacak araba yoktur fiyatına göre tercih edilmeyecek araç vardır
  12. E

Yardım ÖTV Muafiyet araba önerisi

Hocam merhaba Chery ler güzel araç fakat yakıt tüketimi fazla 2008 hem yakıt hemde ileride parça vs de sorun yaratmayacak bir araçtır hayırlı olsun şimdiden
  13. E

Çözüldü✓ 6500TL ye tüm parçalar sıfır bu sistem toplanır mı?

Hocam eski konu farklı bir sistem topladım teşekkür ederim yinede
  14. E

1.400.000 Araba önerisi

Hocam BMW F30 320d 130-140bin km lerde bir kaç parça boyalı olanları bulabilirsiniz. Opel Insignia 2017 üstü 1.6cdti en dolu paketleri var 4 koltuk ısıtma ön iki koltuk soğutma direksiyon ısıtma bir çok özelliği var. B8 kasa Passat olabilir 1.4tsi ve 1.5tsi öneririm. Mercedes c200d olabilir...
  15. E

Alfa romeo tonale alınır mı?

Hocam merhaba 1.6 dizeli Fiat motoru diye biliyorum. Birde galiba 1.5 ve 1.3 motor seçenekleri var. 1.5hybrid motor da galiba Fiat motoru olabilir. 1.3hybrid ler zaten 280hp diye biliyorum fiyatları da pahalı genel olarak tasarımı güzel bir araç 1.6dizelide gündelik kullanımda yeterli olacaktır
Top Bottom