EmreCanTuna isimli üyenin son içerikleri

1. EmreCanTuna

Yardım Forza Horizon 5 Sunucusu şuan kullanılamıyor HATASI

Genel bir soruna benziyor. Bende de sunucu kullanılamıyor hatası veriyor. Festival etkinliklerine giremiyorum.
  2. EmreCanTuna

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Ben Hepsiburada üzerinden zamanında 40 TL'ye almışım. Daha uyguna satan yerler olabilir, almadan önce araştırın. Ben açıkçası bu aldıklarımdan pek memnun değilim. Analog'a takıyorsunuz fakat sürekli hareket ediyor yani patilerin konumu ben düzeltsem de oyun esnasında analogları tam sıkamadığı...
  3. EmreCanTuna

Gaming gecesindeki Xbox kol elime ulaştı ve ürünü kaydettirdiğimde 2026 Mart ayına kadar garantili gözüküyor.
  4. EmreCanTuna

Gen9 çektik hemen. İki üç tur sayfayı yeniledim stok bitti maşallah. :D
  5. EmreCanTuna

🔥İndirim Dark X-Force 600W 80+Bronze 3x12cm Fan Adreslenebilir RGB Kasa 2.799,00 TL

Eski sistemimi bu kasanın içine aktarıp o şekilde satmıştım. Birkaç görsel bırakayım sizlere.
  6. EmreCanTuna

Asus fare klavye olarak algılanıyor

Asus Tuf M3 sahibiyim. Fareyi bilgisayara takınca klavye kısmına HID klavye aygıtı da geliyor ve farem hem klavye hem fare olarak algılanıyor. Bu da oyunlarda FPS düşmesine neden oluyor. Aygıt yöneticisinde fareyi takınca beliren bu HID klavye aygıtını cihazdan kaldırınca fare sadece fare olarak...
  7. EmreCanTuna

ETS 2 TÜRKÇEYE CEVİRME

Oynamak zorunda değilsiniz.
  8. EmreCanTuna

RX 570 2. EL 650 TL EDER Mİ ?

Genelde karttan en yüksek performansı almak için kartın orijinal BIOS'undan farklı bir BIOS'u karta yazıyorlar. Böylece daha yüksek güç vererek daha yüksek frekanslarda kartı 7/24 tam yükte kullanıyorlar. Hal böyle olunca da zamanla çeşitli entegrelerde sorunlar baş göstermeye başlıyor.
  9. EmreCanTuna

Her ne kadar 2. el RX 570'e bulaşmanızı önermesem de muadili şudur diyebileceğim bir kart yok maalesef. Nvidia cephesinde ayırabildiğiniz bütçeye GTX 1050 satılmakta ki RX 570'e denk bir kart değil. Bu yüzden biraz daha pazar araştırması yapmanı öneririm. Özellikle garantisi devam eden kartları...
  10. EmreCanTuna

Fiyat alınası fakat arkadaşların dediği gibi mining işleminde kullanılmış olma ihtimali var. Kendim de bundan yaklaşık 7-8 ay önce 2. el RX 570 aldım. Satıcı ben alırken herhangi bir kusuru olmadığını belirtti ve testleri gönderdi. Testlerde de herhangi bir sorun gözükmüyordu. Kartı alıp sisteme...
  11. EmreCanTuna

Yardım Sapphire RX 570 orijinal VBIOS yükleme

Sorunu çözdüm. Teknik desteğin gönderdiği zip dosyasının içindekiler kartımın BIOS dosyalarıymış. İçlerinden birisini Ati Flash adlı programla karta yazdım ve artık Atikmdag programıyla patch atmadan kartı kullanabiliyorum. Haliyle Vanguard da sorunsuz bir şekilde çalıştığından Valorant'ı da...
  12. EmreCanTuna

Yardım Sapphire RX 570 orijinal VBIOS yükleme

Merhaba, elimde mining yapılmış RX 570 bulunmakta. Bu sepeble kartın BIOS'u modlanmış durumda. Sisteme takıp sürücüsünü kurduğumda aygıt yöneticisindeki ünlem işareti kalkmıyor ve sürücü açılmıyor. Atikmdag ile patch attığımda sorun ortadan kalkıyor. Bu patch programına ihtiyaç duymadan kartı...
  13. EmreCanTuna

Valorant ekran kartımı görmüyor

Oyunun hile koruma programı Atikmdag'ı beyaz listeye alması gerekiyor. Aynı sorundan dolayı ben de oynayamıyorum.
  14. EmreCanTuna

Bisiklet ön ışık önerisi

Merhaba, Aliexpress'te satılan aşağıdaki ışığa benzer ışığı Türkiye'de satan yer var mı? Çok aradım ama direkt olarak bunun gibi bir modele denk gelmedim. Kendisinde pil bulunan bir ışık istemiyorum. Powerbank'e takarak kullanacağım bir model arıyorum.
  15. EmreCanTuna

Gaming Mouse Öneri

Rival 110 - 238 TL
Top Bottom