emreygt isimli üyenin son içerikleri

1. emreygt

Çözüldü✓ Bu sistemi kaç yıl kullanırım

Tamam yapalım dediklerini yine 40a dayandı. Aynı fiyata bilindik iyi markaların ekipmanları mı yoksa farklı ekipman mı üstelik bu tarz siteler maalesef taksitte 10-12k faiz koyuyor saçma markalarla 50knın üstüne bir sistem müthiş
  2. emreygt

Sistemi ddr5 yapıp da o işlemcide soğutma sistemi olmaması yangının habercisi üzerine bellekten, ekran kartı belleğinden ve hafızadan kısmak çok mantıksız ki o sistemde bellekte olacağı gibi güç kaynağının da yetersiz olduğu belli saydıklarım benim sistemde artı yönde. ddr4 sistemin ölmesi uzun...
  3. emreygt

O zaman iyi bir şey olacaksa kendimi biraz zorlayıp bişi yaptım
  4. emreygt

Araştırıyorum da yok gibi ya ddr5 r5700f yapınca zaten fiyat artıyor ya da 4060ti yapınca 30u geçiyor beni bi 5 sene götürsün sonrasına bakarız diye düşünüyorum
  5. emreygt

Aşağıda linkteki bilgisayara r5600 işlemciyle özelleştirsem sıradan biri için (esporcu filan olamayan) uzun süre götürür mü sistem https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-skye-ryzen-5-5500-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-asus-geforce-dual-oc-8gb-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-43803
  6. emreygt

Çözüldü✓ Hangi monitörü almalıyım

Senin attığın 1ms(gtg) asusu aldım yalnız yanlış anlamışsın sen mevzuyu 1706196958 1ms(gtg) asus aldım ya modeli: vg249q3a
  7. emreygt

Sisteminde Hangi işlemciyi kullanmalıyım

sistemlerden ürünlerden çok anlamıyorum yeni yeni içine giriyorum diyebilirim. Oyun ağırlıklı Rtx4060, 4060ti veya 4070li bir sistem toplamayı ya da toplanmış hazır sistem almayı düşünüyorum işlemci olarak ne kullanmalıyım hazırlarda i3 13100f var i3 ün çekirdeği düşük kalır mı onun yerine i5ten...
  8. emreygt

Asus aldım hocam teşekkürler benim dediğim asusa göre hz yüksek sadece fiyatı da uygun görünce aldım 4630 a hepsiburada dan. Diğer yerlerde en az 4800
  9. emreygt

5k
  10. emreygt

Asus tuf vg249q1a ve monster aryond a24 v1.1 arasında kaldım sizce hangisi daha iyi hangisini almalıyım
Top Bottom