emrtopcuu isimli üyenin son içerikleri

1. E

21 yaşında üniversiteye gidilir mi?

Hocam 21 yaşında 2. sınıftayım 1 sene mezun 1 sene hazırlık okudum benden kaybın 1 sene olacak bence bukadar dert etme.
  2. E

İtopya monitör iadesi serüveni

Merhaba arkadaşlar, birkaç sefer konusunu açmıştım AOC 24G2SPU/BK monitörünü İtopya üzerinden satın aldım indirimle 4000 TL civarına geldi. Fakat maalesef ölü pikseli geçtim ekran içinde panelde çizik ve aşırı derecede göze batan ışık süzmesi olduğu için kargo elime ulaştıktan 7 gün sonra yani...
  3. E

Yeni alınan monitör hakkında yardım.

1500 TL ucuza aldığım ürünü ne kadar değişime yanaşıp stokta var diyerek değiştirirler orası da muamma bugün bir arayıp stoklarında olup olmadığını soracağım tabi telefondan ulaşabilirsem. İki tarafı da sıkıntılı bugün arayıp stok var mı diyeceğim var diyecekler göndereceğim aradan 1 ay sonra...
  4. E

yani buradan çıkacak sonuç ya iade edip ürünü daha pahalı fiyattan tekrar satın almak yada kullanmaya devam etmek. Değişim işine bulaşmamak.
  5. E

Siz olsaydınız böyle bir durumda ne yapardınız. Ölü piksel yok dediğim gibi sadece üst tarafta kıl inceliğinde çok kısa bir çizgi var bununla uğraşır mıydınız? 4000 TL ye aldığınız ürünü iade edip 5500 TL ye alır mıydınız? Açık konuşayım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. 1703060211 Değişim...
  6. E

Merhaba, İtopya üzerinden AOC/24G2SPU/BK satın aldım. Bugün elime ulaştı ölü piksel testi vs. yaptım ve gözüme bir ince çizgi takıldı. Ekranın dış kısmında değil de iç kısmında olduğu kesin. Beyaz ve açık tonlarda belli iken koyu tonlarda fark etmek biraz daha zorlaşıyor. Ürün stoklarda bitti...
  7. E

Yeni alınan AOC/24G2SPU/BK da piksel sorunu

yüksek ihtimal o şekilde fakat özellikle beyaz ve gri renkte aşırı göze batıyor sanırım iade etmek zorunda kalacağım...
  8. E

Mouse imlecinin içerisinde de yeşilde de tüm renklerde gözüküyor piksel piksel şeklinde değil ölü piksel değil fakat ne olduğunu anlayamadım.
  9. E

hocam ekranın içerisinde elime çizik gelmiyor sildim geçmiyor
  10. E

Arkadaşlar merhaba İtopya üzerinden alım yaptığım AOC monitörde aşağıya koyduğum gibi her renkte belli olan çiziğimsi bir leke mevcut silmeme rağmen gitmiyor. İade talebi mi oluşturmalıyım ? 4 bin TL'ye satın almıştımm stoklarda da kalmamış sanırım. Fikirlerinize ihtiyacım var.
  11. E

Hangi monitör alınmalı ?

klasik oyun, dizi vs.
  12. E

Hangi monitör alınmalı ?

Merhabalar, 6 senelik monitörümü emekli etmek istiyorum. Yeni monitör bakıyorum fakat çok arada kaldım. Tavsiyeleriniz bana çok yardımcı olacak şimdiden çok teşekkürler. iki monitör arasındayım ekstra öneriler beni çok mutlu eder...
  13. E

1000 TL altı powerbank önerisi

Merhaba arkadaşlar telefonum iphone se 2020 1800 mah bataryası var 10 bin mah powerbank yeter diye düşünüyorum. Kablosuz sarj özelliği varmış sanırım telefonumun buna uygun bir öneri yapabilir misiniz...
  14. E

Oyunlarda piksel siyah nokta hatası

Merhaba bu siyah nokta hatası uzun süredir bilgisayarımda meydana geliyor fakat sadece valorant, rainbow gibi online fps oyunlarında meydana geliyor diğer oyunlarda böyle bir soruna rastlamadım ve gerçekten oyunu oynatmıyor, insanı soğutuyor. Sistemim : Ryzen 5 5500 Rx 570 4GB Gigabyte A320M...
  15. E

Ryzen 5 5600, 5500 GİGABYTE A320M-S2H uyumlu mu?

F56a sürümüne geçiş yaptım eski işlemcim ile şuan dxdiag kısmında bios sürümü F56a yani son sürüm gözüküyor yeni işlemciyi sipariş ettim. Hepsiburada üzerinden satın alım yaptım. Herhangi bir uyumsuzluk olmayacak dediniz fakat ihtimal ya olursa geri iade politikasını biliyor musunuz işlemci için?
Top Bottom