Enes ARS isimli üyenin son içerikleri

1. Enes ARS

🔥🔥FİFA 23 209,99 NAYS İLE %20 Geri Ödeme 168 TL'ye Geliyor🔥🔥

Alırsan son durumu buraya da yazarsan sevinirim.
  2. Enes ARS

🔥🔥FİFA 23 209,99 NAYS İLE %20 Geri Ödeme 168 TL'ye Geliyor🔥🔥

Fifa 23 almaya değer mi? Fifa Online 4 oynuyordum kapanınca bir boşluğa düştüm.
  3. Enes ARS

🔥İndirim logitech G535 Lıghtspeed Kablosuz 1880 TL

Alıp garantiyle uğraşmayın bence. İtopya'dan almıştım cızırtı olduğu için garantiye yolladım sorunsuz deyip geri yolladırlar, tekrar gönderdim değişim iade raporu verdiler. İtopya'dan güç bela ürünü değiştirttim. Yeni gelen 0 üründe de aynı sıkıntı vardı, onu da en son pes edip iade ettim.
  4. Enes ARS

HyperX Cloud Stinger Core (Wireless + 7.1) 1288,71TL

Blackshark V2 X var şuan zaten kablosuza geçmek istiyorum.
  5. Enes ARS

HyperX Cloud Stinger Core (Wireless + 7.1) 1288,71TL

Razer Blackshark V2 X kullanıyorum normalde ama kablosuza geçmek istiyorum. Bu kulaklık Blackshark'ın yerini tutabilir mi ?
  6. Enes ARS

🔥İndirim Bim’e Oyuncu Ekipmanları Geldi! (5 Farklı Model Oyuncu Koltuğu İçerir)

Koçtaş'tan Akdeniz'in gri kumaş olanını sipariş verdim.
  7. Enes ARS

🔥İndirim Bim’e Oyuncu Ekipmanları Geldi! (5 Farklı Model Oyuncu Koltuğu İçerir)

xDrive Akdeniz ve Toryum arasında kaldım. Akdeniz'in gri kumaşlısı çok hoşuma gidiyordu ama toryum da görece ucuz ona göre. Sizce hangisi alınır ?
  8. Enes ARS

Monitördeki Görüntü İle Uyumlu RGB Led

Merhaba, odama Rgb led yerleştireceğim. Masanın etrafı yerine monitörün arkasına ekrandaki görüntü ile uyumlu bir şekilde aydınlatabilecek led takmak daha mantıklı geldi. Biraz araştırdım bu iş için kullanabileceğim Philipsin ledlerini buldum onlar da 2 metresi 829 TL. Daha uyguna bu içi...
  9. Apple iPhone 12 Mini Şeffaf Kılıf MagSafe (Sıfır - Kapalı Kutu)

Apple iPhone 12 Mini Şeffaf Kılıf MagSafe (Sıfır - Kapalı Kutu)

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-apple-iphone-12-mini-seffaf-kilif-magsafe-sifir-kapali-kutu-1037745338/detay/ Ürün sıfır Apple garantilidir. Bilgi almak için mesaj atabilirsiniz.
  10. Asus Gaming Laptop i5 7300 HQ/GTX 1050 Ti/512GB SSD/1TB HDD

Asus Gaming Laptop i5 7300 HQ/GTX 1050 Ti/512GB SSD/1TB HDD

Tam model adı Asus FX553VE-DM407 Özellikleri i5 7300HQ Nvidia Gtx 1050 Ti 8 GB Ram 512 GB SSD 1 TB Harddisk 512 GB SSD sonradan takıldı, yanında Zalman'ın ZM-NS2000 soğutucusu da verilecek. Kozmetik olarak fotoğraflarda da görülen 3 tuş eksik ama çalışıyor, parçalar elimde ama takamadım...
  11. Enes ARS

Playstation 5 Digital Sürüm 13500 TL

1 2 hafta önce Mediamarkt'ta CD'li sürümü + kulaklık + şarj istasyonuyla 13800 TL'ye satıldı.
  12. Enes ARS

Playstation 5 Digital Sürüm 13500 TL

Önce yazıyı okuyunuz ! https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-5-ps5-digital-surum-oyun-konsolu-eurasia-garantili-p-HBV00001AU7PL Fiyat piyasaya göre gayet uygun benim ise aklıma takılan asıl soru ürünün sahte çıkma olasılığı. Mağaza bu üründen başka bir şey satmıyor. Mağaza puanı yok ve...
  13. Enes ARS

Çözüldü✓ DA-GT2 sistem kurulumu internetsiz yapılır mı?

Hayır ayrı satın alman gerekir, yada wifi modülü satın alabilirsin.
  14. Enes ARS

gt2 ekran kartı takmak

O kısımdaki iki diş anakart ile kasanın tam arasına denk gelecek.
Top Bottom