enes.yilmaz isimli üyenin son içerikleri

1. enes.yilmaz

FORMAT ATARKEN HANGİ DİSKLERİ SİLMELİYİM

Laptopa format atarken böyle diskler karşıma çıkıyor hangilerini silmeliyim
  2. enes.yilmaz

gtx1050 mobil 4gb ile red dead redemption 2 oynanır mı?

başlıktaki gibi
  3. enes.yilmaz

after effects crack kullanılır mı?

After Effects'ti korsan indirmeyi düşünüyorum ticari amaçla kullanmaya başlayınca muhakkak orijinalini alacağım şimdilik orijinalini almazsam bir problem olur mu? virüs için demiyorum uygulamanın belirli özelliklerini kullanamama gibi problemler için diyorum
  4. enes.yilmaz

pc şarj aleti eli yakacak kadar ısınıyor

başlıkta dediğim gibi render işlemi yapıyordum birde baktım şarj aleti ateş gibi olmuş elimde 4 saniye bile tutamıyorum bu normal mi değilse ne yapmalıyım
  5. enes.yilmaz

Avrupa Maçlarını İzlemek İçin Hangi Üyeliği Almalıyım

Galatasaray'ın maçlarını izlemek istiyorum sanırım S Sport Plusda yayınlanıyormuş fiyatı uygun geldi ama aklımdaki soru şunlar S Sport Plus Avrupadaki bütün maçları paylaşacak mı yoksa sadece ön eleme maçlarını mı paylaşıyor avrupa maçları için exxen mi almalıyım eğer şimdi Exxen alırsam...
  6. enes.yilmaz

Terman macun sürdüğüm halde sıcaklık düşüşü görmedim

Yaparım 1689379627 Bilmiyorum ama bir sorun olduğuna eminim bir video çekip youtubeye atacam çünkü önceki değerler 95 94 iken şimdi 96 falan oldu bu derecede laptopun çalışması laptopa zarar vermez mi Oynadığım oyunda csgo oyun ayarladında her seceğeneği en yükseğe aldım 1689426305 konuyu...
  7. enes.yilmaz

O görsel zaten kasayı ilk açtığım hali kullandığım terman macunda Thermal Grizzly
  8. enes.yilmaz

Nerelere terman macun sürmem gerek 1689379035 Terman macun sürmeden önce işlemci ve ekran kartının üstündeki kalıntıları temizledim daha sonra fanların içindeki tozları çıkardım, termam macunu işlemci ile gpuya sürdüm her şeyi bitirdikten sonra oyuna girdim testimi yaptıkdan sonra sıcaklık...
  9. enes.yilmaz

Bir kaç sorum var ben bugün işlemcime ve ekran kartıma terman macun sürdüm ama sıcaklık değelerim stabil halde duruken hariç hiç değişmdi işlemci yanındaki yerlere acaba başka bir sıvı ile mi kaplıyacağız diye düşündüğüm için hiç ellemedim, merak ettiğim sorular şunlar İşlemci yanındaki...
  10. enes.yilmaz

İşlemci vidası açılmıyor

Denicem saolun
  11. enes.yilmaz

İşlemci vidası açılmıyor

Bir şey diyecektim ama neyse sevdiğim forum burası ban yemek istemem
  12. enes.yilmaz

İşlemci vidası açılmıyor

Yalama olmuş bilgisayarcıya götürsem yapabilir mi yada ben nasıl açabilirim
  13. enes.yilmaz

ingilizce aksanı mı yoksa amerikan aksanı mı

Arkadaşlar üniversitede yüksek lisans yapmayı düşünüyorum iyi bir ingilizceye ihtiyacım var ingilizceyi akademik olarak kullanacağım gönlüm amerikan aksanından yana olsa da dili resmi devlet işinde kullanacağım için acaba ingiliz aksanı mı lazım olur yoksa amerikan aksanı işimi görür mü diyorum...
  14. enes.yilmaz

Çözüldü✓ bu monitör alınır mı?

neden öyle dediniz 16gb 3200hz işimi görmez mi? almak istediğim sistem red dead redemption 2'yi ultra ayarlarda 1080p'de, minecraftdı ise shader pack ile rahat oynatabilecek bir sistem olmasını istiyorum, en önemlisinde bu oyunları 60fps de akıcı oynamak istiyorum, önerebileceğiniz bir sitem...
  15. enes.yilmaz

Çözüldü✓ bu monitör alınır mı?

saolun onu atlamışım :)
Top Bottom