ENES_BERAT_38 isimli üyenin son içerikleri

1. ENES_BERAT_38

Cream of rice sizce en iyi aroması nedir ?

Merhabalar protein oceandan cream of rice alicam ama hangi aroma daha iyidir bilmiyorum her marketin pirinç ununu denedim ama hiçbirini yiyemedim bi de cream of rice denemek istiyorum bı süre sonra baymayacak aroma olarak öneriniz nelerdir ? Teşekkürler ederim şimdiden
  2. ENES_BERAT_38

Çıkmış soruları nerden bulabilirim ?

Merhaba kimya performansı verildi . Hoca 15 adet çıkmış soru istedi model atom teorisinden ama ben çıkmış klasik soru bulamıyorum ( klasik olmasa bile sözel olmayan osym klasik sormuyor ama ben sözel olmassa klasik yapabilirim soruyu ) yada çıkmış hiç soru bulamıyorum sizden ricam çıkmış...
  3. ENES_BERAT_38

Laptopum hangi oyunaları açar ?

teşekkür ederim
  4. ENES_BERAT_38

Laptopum hangi oyunaları açar ?

malum oyun fiyatları yüksek ama şuan elimdeki laptop ile oyun oynamak istiyorum yeni pc alana kadar Laptop özellikleri 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 @ 3.00GHz 3.00 GHz 12 gb DDR 4 3200 mhz ram 256 gb m2 sdd ekran kartı dahili (sorun burda işte ) şuan sadece valorant oynuyorum...
  5. ENES_BERAT_38

🖱 ANKET! - Hangi marka/model mouse'u kullanıyorsunuz?

ben memnunum ama aldığımda 100 TL idi bu fiyata bilmiyorum belki daha iyileri vardır yada şuan gaming gecesi var daha iyi mouselar var
  6. ENES_BERAT_38

🖱 ANKET! - Hangi marka/model mouse'u kullanıyorsunuz?

Benim mouse halis mi ? PerforMax XOTRAN
  7. ENES_BERAT_38

Yardım Turknet saçma sapan şekilde kopup durmaya başladı

evet dediğiniz gibi max üstü verdiği için kopmalar oluyormuş düşüş sağlıcaz dediler
  8. ENES_BERAT_38

evet değeler normal ama saçma bi şekilde kopmalar oluyor yani bi anda internet gidiyor ve gelmesi uzun sürüyor
  9. ENES_BERAT_38

alt yapınıza göre veriyoruz dediler alt yapımızda max 64 ü destekliyor 1701372799 modem arayüzüne girdim 192 168 1.1 den ama sonra nereye giriceğime dair bişey bilmiyorum 1701372846 aygıt bilgileri mi ?
  10. ENES_BERAT_38

galiba öyle çünkü internet kutuları ve bağlamaya geldikeleri araba fln turk telekom hem turknet türk telekom a bağlı değil mi
  11. ENES_BERAT_38

hız testi değerlerini atim
  12. ENES_BERAT_38

her geçtiğimizde modemi kapatıp 15 saniye bekleyin diyorlar
  13. ENES_BERAT_38

Yardım Amazondan Ram Almak Güvenli Mi

güvenilir
  14. ENES_BERAT_38

VDSL altyapınızın desteklediği maksimum hız: 64 Mbps 8 Mbps'e Kadar Upload İndirme hızı tahminidir. ~ 4 Mbps fark edebilir* alt yapım bu ve bildiğim kadarıyla alt yapım kadar internet paketi yani ya 64 mbps internet almıştık 300 TL ödüyoruz ve daha 4 ay olmadan sık sık kopmalar başladı...
Top Bottom