EnesSunman isimli üyenin son içerikleri

1. EnesSunman

Turk Telekomdan internet değişikliği

Turknet geçecek olursan yazabilirsin referans kodu verebilirim 1 ay ücretsiz kullanabiliriz sen de ben de.
  2. EnesSunman

Casper Nirvana Dizüstü Bilgisayar

Ben hiç rastlamadım şu zamanlarda 6k fiyata 8 ram 1650 li sistem alırsın laptop olarak tabi.
  3. EnesSunman

Casper Nirvana Dizüstü Bilgisayar

kankacım sıfır makina alıyorlar artık 5-6 ve son nesile yakın oluyor 5 e koysan gitmez o makine
  4. EnesSunman

Oyun tavsiyesi (PC)

Ben hortlayana geldim :D
  5. EnesSunman

Bu donanımlar prizi zorlar mı?

Hiç bişicik olmaz :)
  6. EnesSunman

200 300tl klavye önerisi

GamePower Ogre
  7. EnesSunman

bilgisayarım kendiliginden acilmis

kendiliğinden açılıyorsa sıkıntı yokta kendiliğinden kapanırsa sakat :D neyse konuya gelecek olursa ana kartın alt tarafında olur genelde ön tuşların falan soketleri orayı bir kontrol et derim, ya da oraya giden kabloları kontrol et, bir sıkıntı yaratmaz ama, açılan bilgisayar aynı şekilde şase...
  8. EnesSunman

Asus monitör aldım sizce nasıldır?

Asus çok pahalı ya, üstüne biraz daha koyup 144 hz falan alsaydın. 1604255764 zaten 144 müş :D hayırlı olsun ucuzmuş :D
  9. EnesSunman

BU EKRAN KARTLARINDAN EN İYİSİ HANGİSİ?

Bunun için konuşmamıza cidden gerek var mı ya, şuan şu mesaja cevap vermek bile zekama hakaret. Bence arkadaşlarını iyi seçmelisin.
  10. EnesSunman

BU EKRAN KARTLARINDAN EN İYİSİ HANGİSİ?

Dalga geçme lütfen.
  11. EnesSunman

i7 3770 gtx 750 ti çift fanlı 4gb.

İşlemcin 1155 pin daha üst modelini bulamazsın, termal macununu falan yeniliyor musun ? Bu arada PUBG mobile emulatörle çalıştığı için performansı tam alamazsın zaten.
  12. EnesSunman

i5 650 r7 240 4 gb ram

Belki düşük ayarlarda olabilir. Kesin bir cevap veremem ama.
  13. EnesSunman

3000/6000 serisi 7000-7500tl fiyat bandına beklenmeli mi?

Bekleyecem dersen paranı dolara çevir ne kar et ne zarar.
  14. EnesSunman

100 TL BÜTÇE İLE MOUSE

https://www.trendyol.com/gamepower/night-stalker-5000dpi-optik-gaming-mouse-p-3241335 şu mouse çok övülüyordu fakat piyasada yok, bulabilirsen kap derim.
  15. EnesSunman

i5 650 r7 240 4 gb ram

koy koy, biraz daha faydası olur. Hem sistemin rahatlar biraz 4gb ram sistemi doyurmuyor artık.
Top Bottom