ensarozor isimli üyenin son içerikleri

1. ensarozor

Yardım Gigabyte b450M H anakarta haricî bir kule tipi soğutucu takamıyorum.

Pc'yi ben toplamadım toplayan kişinin bana verdiği vidaların hiç biri uymuyor Fanın yanında gelen contalar ise intel uyumlu.
  2. ensarozor

Yardım Gigabyte b450M H anakarta haricî bir kule tipi soğutucu takamıyorum.

Başlıkta da yazdığı üzere anakartım b450m h ve soğutucu zamanın da donanım arşivinin de videosunu çektiği snowman m200 bu soğutucu vidalanarak değil yandan klipsleri takılarak montajlanıyor fakat anakartın yanında gelen ve klips takılan plastik parçaları takacak vidam yok ve hangi tür vida...
  3. ensarozor

Yardım Ram mhz artırınca pc çökmesi.

Yardımınız için teşekkür ederim aylardır başımı ağrıtan bir problem umarım çözülür.
  4. ensarozor

Belirtmeyi unutmuşum şunu da ekleyeyim. Bu sabahtan beri 3200 MHz de kullanıyorum Twitchte YouTube da sıkıntı olmuyor arada FPS droplar giriyor valorantı açıp yaklaşık 1 saat oynadıktan sonra çökmeler başlıyor.
  5. ensarozor

1627510401 Denemek isterim ama orada ki yazılara da dokunamıyorum :(
  6. ensarozor

Tamamdır teşekkür ederim.
  7. ensarozor

Buralarda ki xmp profili ve Advanced CPU Settings harici yazılara dokunamıyorum
  8. ensarozor

1627508765 Öyle bir kısım bulamadım. Advanced Memory Settings ile Advanced Frequency Settings kısımları var ve oradaki oto yazılarına da dokunamıyorum.
  9. ensarozor

Yani sebebini bilmiyorum oto mod da oradaki yazılar gri manuel moda aldığımda beyaz olsa da değiştirilmiyor.
  10. ensarozor

MHz voltaj ve gecikmeleri ayarlamak için manuel moda alsam da değiştiremiyorum.
  11. ensarozor

El ile nasıl yapıldığını bilmiyorum anlatırsanız sevinirim.
  12. ensarozor

Bu MHz'ler gözükmüyor. Sadece 2133 ve 3200. MHz değerinin yazdığı yere ise tıklanmıyor gri bir şekilde gözüküyor.
  13. ensarozor

Ucuz ve güvenilir VP sitesi önerir misiniz?

Ben kabasakal dan alıyordum ayrıca buzlumuzlusut kodunu girersen de yüzde 5 indirim veriyor.
  14. ensarozor

Doğrudur ama nasıl yapıldığını bilmiyorum ara mhz'ler sanırım olmuyor.
  15. ensarozor

Maalesef öyle bir seçenek yok profil 1 ve disabled diye 2 seçenek var disabled de 2133 profil 1 de 3200.
Top Bottom