Erdems6 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Dolap’tan AirPods alınır mı

Nasıl anlıyorsun. Bir yolu varsa ben de ona göre bakayım.
  2. E

Dolap’tan AirPods alınır mı

Herkese merhaba, Dolap’ta AirPods satan birçok kişi var ve AirPods’ları uygun fiyatlara satıyorlar. Faturasının olduğunu söylüyorlar ve ekliyorlar. Ayrıca garanti ekranını, seri no vs. paylaşıyorlar. Sizce bu ürüne güvenmeli miyim. Eğer replika gelirse iade edebilir miyim ? Deneyimi olan veya...
  3. E

Hangi Kulaklığı Almalıyım ?

Arctis 9'a gelince bence çok güzel kulaklık çünkü neredeyse Arctis Pro ile benzer kaliteye sahip. (Pro kullandığım için biliyorum.) Fakat aslında bence biraz eskide kaldı çıkalı kaç yıl oldu. Ayrıca bence usb ile bağlanması bir dezavantaj değil. Steelseries alırsam nova serisi ilk önceliğimdir...
  4. E

Bütçe max 7500tl @Marianoly
  5. E

Şu ana kadar Logitech G602 mouse kullandım. 1 kere garantiye gönderdim ve receiver değişimi yapıldı. Logitech'e ganti konusunda güveniyorum fakat kulaklığı nasıldır bilemiyorum. Arctis pro'yu tutar mı acaba ?
  6. E

2019 Eylül ayından beri SteelSeries Arctis Pro model "kablolu" oyuncu kulaklığım vardı ve çok severek kullanıyordum. Geçen hafta kulaklığı bilgisayara taktım ve sol tarafından hiçbir şekilde ses gelmediğini fark ettim. Önce yazılımsal bir sorun mu var diye şüphelendim, ayarlarla oynadım, format...
  7. E

Ses ile çalışan ışık devresi

Yakın zamanda teslim etmem gereken bir proje bulunmakta. Projeyi tamamladım ancak kafamda devrenin nasıl çalıştığıyla ilgili birçok soru var. Fotoğraftaki devrede alkış yapıldığında led yanıyor, kondansatör deşarj oluncaya kadar led yanık kalıyor ve deşarj olunca sönüyor. İnternete baktığımda...
  8. E

Sivilce nasil gecirilir

Doktorun verdiği krem büyük ihtimalle Fucidin diye tahmin ediyorum. Benim tavsiyem ne kadar acıtsa da limon sürmen yönünde olur.
  9. E

M2 SSD Olmasına rağmen uzun boot süresi

Yazdım The type of the file system is NTFS. diye bir şey çıktı oldu mu acaba
  10. E

Sisteme temiz kurulum yapınca boot süresinin düşeceğini düşünerek temiz kurulum yaptım ancak sonuç yine aynı. Yani çok uygulamanın açılışından kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüyorum ancak nasıl kontrol edeceğimi söylerseniz doğrulayıp test edebilirim.
  11. E

Dostlarım başlıkta da belirttiğim üzere Samsung 970 evo plus ssd sistemimde mevcut ancak w10 un bu diske kurulu olmasına rağmen oldukça geç açılıyor. Şimdi neye göre geç diye soracak olursanız ben m2 ssd den önce 860 evo kullanıyordum ve 970 evo plus tan daha kısa bir boot süresi alıyordum...
  12. E

Kazandığım Ethereum'u Binance üzerinden nasıl aktarırım

Bir 15-20dk sonra "en geç" atsam cevaplayabilir misiniz ?
  13. E

Bu makalede aktarım yapılabildiği yazılmış ancak ben bir türlü beceremedim. https://www.binance.com/tr/support/articles/f6e75d2e81cf4073b1ad0ddb3604df62-Papara-ile-T%C3%BCrk-Liras%C4%B1-Yat%C4%B1rma-ve-%C3%87ekme-%C4%B0%C5%9Flemleri
  14. E

Papara ve Binance hesabım var kazandığım ve Binance'e aktarılmış olan halihazırda Ethereum'um da var ancak parayı papara hesabıma nereden nasıl aktaracağımı bir türlü bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz ?
Top Bottom