Erdemx isimli üyenin son içerikleri

1. E

Bu yıllanmış şarap hakkında bir fikrim yok yardımcı olur musunuz?

Fiyat olarak genelde bu aralıkta deniliyor. İçilip içilemeyeceğini merak ediyorum aslında.
  2. E

Bu yıllanmış şarap hakkında bir fikrim yok yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar, Bu şarap ilk zamanından beri ailemde. 10 15 derece aralığında güneş ışığından ve ani sıcaklık değişikliklerinden uzak olarak muhafaza edildi. Bu şaraba bir değer verecek olsam nasıl hesaplayabilirim. İçmek istesem bozulup bozulmadığını nasıl anlarım? Bu konuda...
  3. E

RAM YÜKSELTMESİ YAPTIM GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM

Ryzen 5 3600 Asus dual rx580 Asus b450 mk corsair vengeance 3000mhz 8gb Sharkoon v2 650w psu Nasıl oldu bilmiyorum lakin sistemi tek ram ile çalıştırdım ardından inat ettim ve 2 ramide güzelce temizleyip yenidek taktım. Ve çalıştı. Ancak bu durum ilerde bana sorun yaratır mı? Sizce sorun...
  4. E

RAM YÜKSELTMESİ YAPTIM GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM

Merhaba iyi günler Aktif olarak kullandığım hazır sistemimde 8gb 3000mhz ram var iken aynı modelin 3200 olanından satın aldım ve montajını yaptım ancak görüntü alamadım. Yeni rami söküp gene denedim ama değişen bir şey olmadı. Bu sorun neden olur ve nasıl çözebilirim?
  5. 700watt PSU

700watt PSU

Ağustos 2022 ye kadar garantilidir. Temiz kullanılmıştır. Kutu ve fatura durmaktadır. Orjinal fotoğrafı yok çünkü halihazırda sistemimde kullanıyorum. Başka bir psu ya geçmek istediğim için satıyorum.
  6. E

300TL Bütçe ile 7.1 Önerisi

300TL bütçem var kullandığım kulaklığında bozulması sebebiyle 7.1 bir kulaklığa geçmek istiyorum. Önerilerinizi belirtirseniz sevinirim :)
  7. E

Discord Karşı Tarafın Sesi Gelmiyor

Yazmayı unuttum lakin sorunu çözdüm ayarlardan çok teşekkürler
  8. E

Yaptım 1621967232 yaptm :(
  9. E

hepsini yaptım
  10. E

Hiçbirşey yapmadım açtım ve discorda girdim ve sesim karşı tarafa gidiyor ancak karşı tarafın sesi bana gelmiyor. Hemen hemen birçok şeyi denedim kulaklığım bozuk değil tak çıkar yaptm denetim masasından kontrol ettim discord içiden aygut değiştirdm vs vs hiçbir şekilde karşı tarafın sesi bana...
  11. E

250TL bütçe ile en iyi kule tipi soğutucu önerir misiniz?

Site güvenilir midir peki?
  12. E

Evet çok iyi duruyor başka bir fikriniz var mı peki? 1619884422 Ancak onu hiçbir yerde stokta bulamadm. Şu model mevcut: ID-Cooling SE-213V2
  13. E

İşlemcim Ryzen 5 3600. İşlemcimi 3,95ghz de 6 aya yakın zamandır kullanıyorum. Ve artık işlemcimin 100 dereceye çok yaklaştığını gördüm. Valorant CS:GO gibi oyunlarda 95 85 °C derece oluyor. Bütçem max 350TL.
  14. E

Hemen Hemen Her Uygulama Kendiliğinden Kapanıyor

Bilgisayarım bu ay ile 8 aydır kullandığım toplama bir bilgisayar ve ilk açıldığında bazı uygulamalar açılmıyor. Mesela spotify bile açılmıyor. Açılıyor ama müsahale hakkım olmuyor 1 2 aaniye sonra kendiliğinden kapanıyor. Mesela ses karışıtırıcıyı bile açamıyorum geri kapanıyor. Ayrıca görev...
  15. E

Uygulamalar Kendi Kendine Kapanıyor

Şuan düzeldi gerçekten çok teşekkür ederim çok minnettarım
Top Bottom