Erdox isimli üyenin son içerikleri

1. E

🔥İndirim Anker Soundcore Q45 3429₺

ihtiyacı olan varsa https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-anker-soundcore-life-q30-kulak-ustu-fiyati,902875489.html bu da çok iyi fiyat
  2. E

Kule Tipi Soğutucu Önerir misiniz?

O modeli bilmiyorum ama ag400 le ayni degil mi ozellikleri cok gibi geldi ben oyunlar da 50 yi bile cook nadir goruyorum
  3. E

Kule Tipi Soğutucu Önerir misiniz?

ag400 5600 ile kullanıyorum oyunlar da yaz aylarında 50 derece testte maks 57 felan gördü 1 saate 7500f de rahat soğutur bence en fp soğutucu
  4. E

🔴 Ticaret Bakanlığı Tavuk İhracatını Yasaklıyor!

umarım işe yara göğüs 185 TL abi yazık değil mi bandıl kaldırmayım mı
  5. E

AMD Adrenalin 24.4.1 Recommended (WHQL) Sürücüsü Yayınlandı

yapcağım teşekkürler
  6. E

AMD Adrenalin 24.4.1 Recommended (WHQL) Sürücüsü Yayınlandı

Abiler ben hangisi gelirse gelsin direk guncelliyorum suana kadar sorun yasamadim ama dun arkadas guncelleyince 6500xt ile valorant oynuyor 5 dk sonra ekran gidiyor driver coktu diye bildiirm geliyor bu sorunla karsilasan ya da cozumunu bilen var mi
  7. E

Yardım XIAOMI Redmi Buds 4 Active alınır mı?

tamamdır bakacağıö teşekkürler
  8. E

14 pro hocam
  9. E

bütçem sınırım yok ama airpods içni değmez dedi kullanan arkadaşlarım olduğun fp bir şey ben kesin keyberim de :D o yüzden kulağımdan düşmesin kafi
  10. E

ben sabah kardiyosu için alıcam da bu kulak içkerinde çok fark var fiyat farkı değer mi anlamıyorum kulağımdan düşmesin kafi anc de güzel fiyat
  11. E

kullanıyor musun o ürünü
  12. E

Kardiyo +diyet yapmama rağmen kilo veremiyorum?

Abi kalori acigi birakip kilo vermemen imkansiz saglik sorunun yoksa doktora git kesinlikle
  13. E

🔥İndirim SoundPEATS Capsule3 Pro 1.264,69 TL

Spor icin nasildir kulakdan dusme felan kullanan var mi
  14. E

🔥İndirim Lioncast LX80 Kablosuz Oyun Kulaklığı 1600 TL

abi peki c2 ile mik arasında karşılaştırırsan nasıl bende c2 var eskidikçe alıyorum yıllardır kablosuz geçmek istiyorum
Top Bottom