Ereenn isimli üyenin son içerikleri

1. E

70-100tl arası mikrofonlu kulaklık

Başlıkta belirttiğim gibi. Maksimum 100tl verebilirim. 5tl daha üstüne çıkamam. Usb girişli olması lazım. Pcde kullanacağım.
  2. E

Rtx 2060 iyi bir ekran kartı mı?

Videoyu niye çöpe attın ki şimdi ?
  3. E

Rtx 2060 iyi bir ekran kartı mı?

5600xt'den daha güçlü değildir yanlış bilgi vermeyin hocam bir oyun hariç bütün oyunlarda 5600xt önde ayrıca daha serin çalışıyor
  4. E

Pollux 3AD özelleştirme yapılarak alınır mı?

hocam dediğiniz takdirde 3700tl oluyor ben imzamda yazan sistemi 4000tlye topladım ssdyi de çıkarırsak 3750 TL oluyo emin olun bu sistemin özelleştirilmiş halinden daha iyi fps veriyo bence onu alın (fiyatlar değişmiş olabilir değiştiyse alternatif parçalarla aynı fiyata toplanabilir)
  5. E

Pollux 3AD özelleştirme yapılarak alınır mı?

hangi özelleştirmeleri yapacaksın ona göre önereceğim
  6. E

Bu kablo alınır mı?

İnternet hızın max kaç mbps oluyor ? 100mbs altı ise alabilirsin 100mbps üstü ise cat11 kablolara yönelmen lazım
  7. E

24000 TL sistem tavsiyesi sadece pc

araba al bence
  8. E

Yeni bilgisayarım nasıl?Hayırlı olsun alırım

hayırlı olsun kardeşim gayet güzel sistemin var inşallah kullanırken mutlu olursun
  9. E

ANKARADA YAŞAYANLAR BAKABİLİR Mİ ?

Ben de çankaya dikmendeyim hocam. Demek ki tesisatta sorun var.
  10. E

ANKARADA YAŞAYANLAR BAKABİLİR Mİ ?

Dostlar birkaç gündür evimin musluklarından akan su iğrenç kokuyor . Merak ettiğim şey sorun ankaranın suyu mu yoksa benim evdeki tesisatımdan mı kaynaklı ?
  11. E

Oyunu satın aldım fakat yok(SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Eğer durum böyle ise bi de pcden bakıyım 1592067742 Sanmam koskoca ubisoft 5 dolar için isimine leke sürmez bence mobilde bi sıkıntı var
  12. E

Oyunu satın aldım fakat yok(SORUN ÇÖZÜLDÜ)

Arkadaşlae bugün uplay.com üzerinden rainbow six siege oyununu 35tlye aldım . Kartımdan para çekildi fatura gmail hesabıma geldi fakat uplay.com ve uplay mobil uygulamasında gözükmüyor nedenini bilen ve yardımcı olabilecek var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim 35 lira tokatlanmak istemiyorum
  13. E

ne olacak bu pc ve 2. el piyasası

Hangi çakal o b450 bile 500 lira şu sıralarda (2. Elde dolandırıcılara dikkat etmek lazım hocam)
  14. E

Kurulmuş sisteme bu para verilir mi?

Hocam bu biraz fazla gibi ayrı ayrı alsanız daha ucuza gelir hem windows lisansı almayın deneme sürümü kullanın normalden hiçbir farkı yok bi de ssd çok az kalmış boyle bi sisteme
  15. E

Kart seçimim hakkında yardımcı olur musunuz ?

Bence güvenin az olmamalı daha gelişmiş teknolojilerle geliyor ve rtx2060dan saf kas gücü olarak çok daha güçlü
Top Bottom