Eren07 isimli üyenin son içerikleri

1. Eren07

Üst düzey bilgisayar topladım ama fanlar aşırı ses yapıyor

Eminim hocam yılların ustası bilgisayarcıya götürdüm termal macunu önümde sıktı 1708435668 Bilgisayarı geçen yıl ilk topladığımdada çok ses yapıyordu biostan fan ayarlarıyla oynamıştım biraz ses azalmıştı ama şuan oyun oynarken kafamı ağrıtıyor alt f4 çekip çıkıyorum oyundan 100bin TL lik...
  2. Eren07

Üst düzey bilgisayar topladım ama fanlar aşırı ses yapıyor

Arkadaşlar 1 sene önce 4080 ekran kartı olan i7 12700k işlemcili bilgisayar topladım geçen hafta format attırdım ve en iyisinden termal macun alıp değiştirttim formattan sonra fanlar çok sesli çalışmaya başladı ve önceden oyundayken işlemci 55 dereceden yukarıyı görmezdi şimdi 65-70 derecelere...
  3. Eren07

Netflix Rick Ve Morty Sansür

Rick ve Morty izliyorum ama her küfürü sansürlüyor bu sansürü kaldırmanın yolu varmı altyazıda bi sansür uygulanmıyor ama dublaj veya orjinal ingilizce dilinde küfürlü olduğu için sansürlüyor ve keyif vermiyor.
  4. Eren07

Yardım İkiye bölünmüş diski nasıl birleştirebilirim ?

Yok işe yaramıyor D yi küçültüyor ama tekrar D yi genişletebiliyorum C yi genişletmiyor 1700482306 C de 100gb lik dosya var Windosw da dahil bunları D ye aktaramazmıyım ?
  5. Eren07

Birimi küçült var sadece Birimi küçült var sadece 1700481967 D yi küçültsem C de yer açabilirmiyim, C diskinde yer açılsa işimi görür benim
  6. Eren07

1.2 TB lik dosya var nasıl yedeklicemki bunu
  7. Eren07

Arkadaşlar Samsung 980 pro 2tb ssd var pc yi kurarken bilgisayarcı diski ikiye bölüp Windowsu C ye kurmuştu ama bazı programlar C ye inmiş bellek dolmuş ve güncelleme yapmıyor Geforce Experience ye güncelleme geldi yer olmadığı için ekran kartını güncelleyemiyorum bu iki diski nasıl...
  8. Eren07

YENI EKRAN KARTİ ALDİM VE OYUNLARDA 1FPS OLUYOR

Driverleri yüklememişsin ekran kartı driverini güncelle sorunun çözülecektir
  9. Eren07

En iyi termal macun hangisi

Arkadaşlar bilgisayarı bakıma götürücem bilgisayarcının hangi macunu kullandığını bilmediğim için termal macunu kendim alıcam bilgisayar üst düzey bilgisayar o yüzden olmuşken en iyisi olsun şuan için piyasadaki en kaliteli termal macun hangisi
  10. Eren07

RDR2 OYUN ÇOK SİSLİ NASIL KALDIRABİLİRİM

kasabanın içinde bu kadar olmuyor ama kasabalardada ben çok durmuyorum
  11. Eren07

RDR2 OYUN ÇOK SİSLİ NASIL KALDIRABİLİRİM

Arkadaşlar oyunda sürekli sis var çoğu günler sisli geçiyor ve gözü yoruyor yağmur fırtına neysede sis rahatsız ediyor bu sisi kaldırmanın bi yolu varmı
  12. Eren07

Döviz En Yüksek Nereden Bozulur.

Yazdığımı okumadınmı bankalar dövizciden daha yüksekten bozuyor diye yazmışım oraya
  13. Eren07

alış satış arasında 1 TL makas vardı mesai saatleri dışında makas 2tl oluyor sabah bakmak lazım kaçtan alıyor diye
  14. Eren07

Arkadaşlar Turizmci olduğum için elime farklı cinslerden döviz geçiyor ufak miktarlarda değil ilk başlarda tanıdık kuyumcudan bozduruyodum sonra avm nin dövizcisi daha yüksekten bozuyormuş orayı fark ettim daha sonra bankaların daha yüksekten bozduğunu keşfettim en son devlet bankaları makası...
  15. Eren07

Çanaksız Ve İnternetsiz Televizyon izlenirmi

Mi boxuda götürücem yani internet olsada televizyona bağlayamıcam Tv üstü anten alsam iş görürmü ?
Top Bottom