Eren_karakoca isimli üyenin son içerikleri

1. E

350 TL tws kulaklık önerisi

Selam gençler, uzun zamandır TWS kulaklık arıyordum 350 TL bandında. QCY T13 modelinde karar kıldım. Ama başka önerileriniz de varsa alabilriim
  2. E

Orijinal QCY T13 hangi siteden sipariş verebilirim

Selam gençler, uzun zamandır TWS kulaklık arıyordum 350 TL bandında. QCY T13 modelinde karar kıldım. Ama şimdi hangi siteden, hangi satıcıdan alacağımı bilemiyorum. Bazı satıcılar replika gönderme durumları oluyormuş. Bundan dolayı pek güvenemiyorum. Bildiginiz güvenilir linkler varsa atabilir...
  3. E

Yardım 2 monitör arasında kaldım

gigabyte sahibi olarak gigaybte öneririm gayet güzel monitör
  4. E

Kız arkadaşıma yüzük alicam ama nasıl bulabilirim

Hocam üstteki çok pahalı acaba daha düşük fiyatlara var mıdır
  5. E

Kız arkadaşıma yüzük alicam ama nasıl bulabilirim

Selam gençler, kız arkadaşıma hediye alacağım. Arkadaşına sordum beğendiği bir yüzük varmış ama nasıl bulacağımı bilmiyorum. Resmi var sizce nerelerden bulabilirim bunu
  6. E

bu sistemi aldıktan sonra bios güncellemesi gerekli olur mu

https://www.itopya.com/alpha-rulesintel-core-i3-12100fasus-radeon-rx-6600-dual-8gb16gb-ddr4500gb-m2-ssdgaming-bilgisa_h19746 bide sistem alınır mı 1671896665 güç kaynağı idare eder mi
  7. E

hazır sistemde gelen Rampage ZUKO 600W

Rampage ZUKO 600W alınır mı hazır sistemin yanında geliyor
  8. E

bir kişinin ismi ile tüm bilgilerine erişebilme

bedava veren bile var hocam bunları 1671039314 bunlar çoluk çocuğun ellerinde geziyor maximum 15 yaşındalar
  9. E

yok hocam programları var onun marieldi hatta görmüştüm birini orda sülalene kadar buluyolardı 1671039176 ama bunlar gördüklerim benim
  10. E

Hocam yanlış bilmiyorsam panel var bu cc ile uğraşanlarda orda mernisden sızıntılar ile buluyuolar
  11. E

RTX 2060 sistemim ne kadar yapar?

8, 8.5 olduğunu düşünüyorum
  12. E

13 k bütçeye hazir sistem tavsiyesi

Selam hocalarım 13 k bütçem var, bu bütçeye sistem tavsiyeleriniz nelerdir?
  13. E

Ahora 3060 sistem alınır mı

Hocam cpuyu sonradan yukseltirim ilk başta alayım kasayı 1670612538 Hocam cl 18 degeri var onda digerinse ise cl 15, sizin dediğinize gecmek mantıklı olur mu?
  14. E

Ahora 3060 sistem alınır mı

Selam hocalarim monitör aldım ama daha kasayı alamadim. Gamegarajdaki ahora sistemi almayi düşünüyorum. Kasayi dk 150 yapıp güç kaynağını ise fsp hyper h3 yapmayı düşünüyorum sizce parçaların kalitesi nasıldır, gamegaraja güven olur mu, önerilerinizi beklemekteyim. Ekran karti inno3d olani...
  15. E

Rx6600 sistem aldım ho go

Ne zaman aldınız hocam suan sitede öyle bir sistem bulamadım
Top Bottom