erenbkr61 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Lenovo Thinkpad Z16 Mantıklı bir seçim mi?

Fiyat veya performans olarak daha mı avantajlı?
  2. E

Lenovo Thinkpad Z16 Mantıklı bir seçim mi?

Merhaba iyi bayramlar herkese, Web developerim, model yükseltmek istiyorum ve hazır almışken beni uzunca süre idare edebilecek bi laptop istiyorum. Uzunca süredir thinkpad hayalim var ve z16 modeli çok güzel geliyor gözüme. Yazılım haricinde nadiren oyun oynarım, oynadığım oyunlar da yüksek...
  3. E

Yazılım İçin Laptop Önerisi

Sormayın ya... Ne olacak bu hâl bilemiyorum, bir an önce alıp daha da pahalanmadan önce kurtulmak gerek
  4. E

Thinkpad modelleri daha çok dikkatimi çekiyor fakat attığınz da güzelmiş hocam teşekkür ederim 1711325071 M2/M3 işlemciler çok dikkatimi çekiyor, içime sinen bir model bulamazsam tercihim olabilir
  5. E

Biliyorum hocam o yüzden yetersiz kalır mı acaba diye aklıma takılıyor. Ram yükseltmeye uygun olan mantıklı laptoplar varsa akılda bulunsun diye dedim 1711324595 O ekosisteme girip girmemek konusunda kararsızım hocam, işletim sistemine karşı biraz önyargılıyım
  6. E

Merhaba herkese iyi forumlar. Web developerim, elimdeki laptop yetersiz gelmeye başladı. 32gb ramli bir laptop istiyorum fakat günümüzdeki işlemci güçlerini pek bilmiyorum. Oyun vs pek oynamam fakat grafik birimi içeren bi işlemci almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Lenovo Thinkpad ve Huawei...
  7. E

Lenovo Thinkpad E15 Gen 2 mi Huawei Matebook D16 mı?

Hocam hangisini aldınız ve memnun musunuz? Ben de aynı ikilemde kaldım da yardımcı olursanız sevinirim.
  8. E

Royal kludge g87 vs Ajazz ak33

İkisi de aynı fiyatta buldum fakat royal kludgenin rgb vs özelliği yok benim için pek mühim değil. Yazılımla uğraşıyorum hangisini tavsiye edersiniz? Ajazz ak33 beyaz modeli, beyaz olduğu için aşırı kirli gösterir mi? Titizimdir ekipmanımı kirli kullanmam fakat yinede kirli durur mu? Ana sorum...
Top Bottom