erenbly isimli üyenin son içerikleri

1. erenbly

Laptop hoparlör sorunu

Merhaba yeni bir laptop aldım fakat hoparlörü çalıştıramadım driver kuramıyorum çünkü realtek hd audio ses aygıtları kısmında değil diğer aygıtlar kısmında gözüküyor ve ses cihazları kısmındada gözükmüyor şu şekilde https://www.hizliresim.com/lb2kis2 lütfen yardımcı olun 2 gündür hoparlörü...
  2. erenbly

Ses kasmak için kulaklık önerisi

arkadaşlar kulaklık alıcam 1 saat içinde öneri istiyorum fiyat 500 i geçmezse iyi olur daha altınada olabilir amacım sadece iyi ses kasabilmek müzik dinleyen birisi değilim Anakartım: Gigabyte B450M S2H
  3. erenbly

Hyperx Cloud Silver alınır mı?

Arkadaşlar yarın kulaklık siparişi vericem aklımdaki kulaklık hyperx cloud silver bu fiyata daha iyi bi kulaklık varmı benim için tek şey önemli iyi ses kasmak
  4. erenbly

Corsair HS ve HS Pro farkı

Corsair HS ve HS Pro aralarındaki farklar ne örneğin HS50 ve HS50Pro arasındaki fark ne
  5. erenbly

200 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

Peki alpha x mi gamepower medusamı almalı sence hangisi daha iyi bilgin varmı
  6. erenbly

200 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

200 TL yi geçmeyecek şekilde gaming kulaklık önerisi istiyorum müzik vs dinlemek için değil sadece ses kasmak için lazım
  7. erenbly

600 TL kulaklık önerisi gaming

Arkadaşlar acil öneri lazım 600 TL kulaklık 600 üstüne çıkamam gaming için lazım şimdi alınacak
  8. erenbly

150-200 TL Gaming kulaklık

150-200 TL bandında gaming kulaklık arıyorum önerisi olan yazabilir
  9. erenbly

Timer Resulation ne işe yarar

Arkadaşlar fps arttırma rehberlinin çoğunda var bu program ne işe yaradığını merak ediyorum sorum fps arttırıp arttırmaması değil sadece neyi değiştirip değiştirmediğini merak ediyorum işlevi nedir ?
  10. erenbly

Hayırlı Olsuna Geldik Technopat Sosyal'den

Hoşgeldiniz
  11. erenbly

Evkur 4799 TL kasa aldım

Hayırlı olsun moralin bozulmasın güzel PC fakat daha iyisi toplanabilirdi
  12. erenbly

5000₺ PC

Güzel sistem değil o fiyata hem daha iyi işlemci bende saha iyi ekran kartı takılabilir gtx 1660 süper ryzen5 2600x gibi
  13. erenbly

İTOPYA HAZIR SİSTEM

Kullanım amacına bağlı olarak oyun oynatacaksan Ercan 2060 a yükseltme yapılabilir işlemci değiştirilip biraz bütçe arttırılarak 3500x gitmemiş bence
  14. erenbly

İPhone 7 Plus Şarj sorunu

Evet kullanıyorum
  15. erenbly

İPhone 7 Plus Şarj sorunu

Teşekkürler deneyeceğim
Top Bottom