erendbn isimli üyenin son içerikleri

1. E

tod tv alınır mı aylık 129 TL indirimde

Tavsiye eder misiniz , yayın kalitesi nasıl bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  2. E

gençler w10 mu w11 mi

sağolun beyler
  3. E

gençler w10 mu w11 mi

hiç windows 11 kullanmadım önerir misiniz yoksa w10da kal mı dersiniz
  4. E

Bios sürümünü düşüdükten sonra anakartta cpu ışığı yanıyo

Msı b450m pro-m2 v2 1690924807 Bilgisayarcı 1 ve 2. Nesil işlemci kullanarak görüntü alamaz mı
  5. E

Bios sürümünü düşüdükten sonra anakartta cpu ışığı yanıyo

Arkadaşlar yeni işlemci almıştım sonra pcde kitlenme sorunu başladı bende forumlarda çözümü ararken bi forumda bios sürümünü düsürün yazıyordu yaptım şimdi anakartta cpu ışığı yanıyor pc açılmıyor işlemcim ryzen 5 5500 ben 2019 yılındaki bios sürümüne düşürmüştüm sürümü o zaman bu işlemci...
  6. E

Biosu Eski Sürüme Aldım PC Açılmıyor CPU Işığı Yanıyor Ne Yapmalıyım?

Benim pcde kitlenme sorunu vardı bi forumda çözüm olarak biosu eski sürüme alın diyodu yaptım sonra pc açılmadı ryzen 5 5500 işlemcim var
  7. E

Yanlışlıkla eski biosa döndüm

Arkadaşlar benim bilgisayarda kitlenme sorunu vardı bi forumda çözüm olarak eski bios versiyonuna geçin yazıyodu bende yaptım ama geçtiğim sürümde benim işlemcim çalışmıyor ve eski işlemcimi taktığımda pc açılmıyor bu durumda ne yapmam lazım lütfen yardım edin
  8. E

Pc normalde donuyo güvenli modda donmuyo

Pcyi normal kullanınca pc donup kalıyo mouse klavye kullanmıyom ses gelmiyor kısaca hiçbirşey yapamıyorum ama güvenli modda pc takır takır çalışıyo yardım edebikecek varsa çok sevinirim
  9. E

kablonet mi ttnet mi

ev için değil arkadaşlar işyeri için fiyatlar birbirine yakın
  10. E

Pc kitlenme(donup kalma) sorunu !

Arkadaşlar yeni işlemci aldım 1 aydır falan kitlenme sorunu yaşıyorum pc kitlenip duruyo bu fotoda pc kitlenirkenki işlemci değerleri birde mesela pcyi 10 saat kullanmayıp o 10 saatten sonra kullanınca bi 1 2 saat kullanıyom sonra kiteniyor kitlendikten sonra pc açınca 1dk içinde kitleniyor
  11. E

işemci değiştirdim pc kitlenip duruyo

bios güncellemeyi en son 1 ay önce yaptım, formatta atmıştım dün
  12. E

valoda max 72 gördüm
  13. E

Valorant fps sorunu takılma

bende yeni işlemciye geçtim taktıktan sonra benimde fpsim düşüktü temiz kurulum yaptıktan sonra düzeldi
  14. E

12k 13k hazır sistem öneri

https://www.gencergaming.com/pch-v1.2
  15. E

yeni ryzen 5 1600xden ryzen 5 5500e geçtim geçtiğimden beri böyle kitleniip duruyo ryzen 5500, rx6600, b450m pro m2 v2, 8gb ram, 500w 80+bronze
Top Bottom