Erendeha isimli üyenin son içerikleri

1. E

SSD'yi 2'ye bölmek sıkını çıkarır mı ?

Hayır ama genelde yapmıyorla çalıştığım zamanlar bölenleri gördüm sorun olmuyor.
  2. E

Çözüldü✓ Asrock RX580 Isınma Sorunu

silent moda alma varsın ses çıkarsın pekte yapabileceğin bişey yok termal bakım yap diyeceğim ama daha 2 ay oldu diyorsun.
  3. E

Core 2 Duo E6600 + GTX 750 sisteme oyun önerisi

evet windows 7 de olan
  4. E

Ne oynayabiliyorsun başka?
  5. E

Rehber RAM Çiplerinizi Öğrenin![Güncel]

raminizin üstündeki soğutmayı efendi gibi kaldırıp bakabilirsiniz :)
  6. E

500GB SSD yeterli mi?

SSD aldığında sadece oyunları değil windowsu da ssd ye kur.
  7. E

chess titans
  8. E

Kasa nasıl temizlenir

Sözde pc ciye götür ben o pc cide çalışıyorum bakıma götürülen bilgisayara hava tutarız sonra dönmeyen fan varsa temizler döndürürüz termal macun yenilenir yani detaylı bakım yapılır karamanda 75 liraya yapıyoruz sizin oralarda ne kadardır bilemem.Yani demek istediğim işi bilen biri senden daha...
  9. E

Riot vanguard asla başlamıyor

İyi forumlar valorant indirdim ilk girdiğimde vanguardın başlaması için pc yi yeniden başlatın diyordu yaptım oldu oynamıştım sonrasında başka birgün tekrar girdiğimde yine aynı uyarıyı aldım bu sefer ne kadar yeniden başlattıysamda hep aynı uyarıyı verdi Çözüm için yaptıklarım 1-) Valorant ı...
  10. E

Gigabyte Rtx 2060 Super Gaming OC alınır mı?

alınır.
  11. E

Pc yanlış diski boot ediyor

Selam dostlar kendi toplamış olduğum bi da v1.5 sistemim var pcye yeni bir harddisk taktım boot ederken harddiskte sistem olmadığı uyarısıyla karşılşıyorum f11 menüsünden doğru harddiski seçerek windowsa girebiliyorum ama bıos da ilk seçeneğe koyayım harddiski derken orda görünmüyor.Yardımınızı...
  12. E

Ryzen apu sistem performansı

3000 TL monitörle birlikte
  13. E

Ryzen apu sistem performansı

Selamlar abiler arkadaşıma 3000 TL civarı bi pc toplayacağız Abdullah abinin ryzen apu sistemini gördüm https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-amd-ryzen-apu-ozellestirebilir-hazir-sistem-pmu409449 buna 8gb ram takviyesi yapsam oyun performansını yükseltebilirmiyim zaten edit montaj falan yapmıyor...
Top Bottom