erenhys isimli üyenin son içerikleri

1. E

15k Altı Ofis Uygulamaları İçin Bilgisayar Önerisi

https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-g4-amn-82yu00qktx-amd-ryzen-5-7520u-8gb-512gb-ssd-freedos-15-6-fhd-dizustu-bilgisayar-p-HBCV0000511BK0?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802-IT.dsa.camp10778897643adgr138021457650&gad_source=1&gbraid=0AAAAADOiRoZflYtyWw5Z6MMxGGXmtXLjR&ds_rl=1294343&gclid=EAIaIQobChMI...
  2. E

Maalesef karar verene kadar tükendi bu laptop 1711914922 İkinci el düşünmüyorum teşekkür ederim
  3. E

İyi günler babam için laptop bakıyorum.Kendisi sadece microsoft excel ve bazı office programlarını kullanıyor ve internete giriyor.Buna uygun laptop önerilerinizi bekliyorum.İyi günler dilerim herkese
  4. E

Sıvı soğutucu taktım görüntü gelmiyor

İyi günler herkese sıvı soğutucu kurulumu yaptım bilgisayara fakat görüntü gelmiyor.Bilgisayarı açtığımda bütün parçaların fanları çalışıyor fakat görüntü yok.yardımcı olabilir misiniz
  5. E

M240 İşlemci Sıvı Soğutucu Kurulum

Herşeyi tamamladım fakat kabloların anakartta nereye takılacağını anlayamadım yardımcı olabilecek var mı
  6. E

M240 İşlemci Sıvı Soğutucu Kurulum

İyi Günler Öncelikle Herkese M240 Msi İşlemci Soğutucu Satın Aldım.Bu Sıvı Soğutucunun Kurulumunu Yaparken Termal Macun Kullanmam Zorunlu Mu ? Bilgisayarım 3 aylık ondan merak ediyorum.İyi Günler Dilerim 1708702313 3 Aylıktan Kastım Termal Macunu Yenidir Herhalde Anlamında.
  7. E

Format atmaya çalışırken bios ekranında kafam karıştı

İyi günler dilerim usb bellek hazırladım fakat bios ekranını açtığımda nasıl devam edeceğimi çözemedim internetten videolar izledim benim bios ekranımda söylenenler yok lütfen yardımcı olur musunuz. Bios ekranım:msi click bios 5
  8. E

İyi Günler Sizce Bu Sistem Ne Kadar Eder

Tamamdır teşekkürler herkese
  9. E

İyi Günler Sizce Bu Sistem Ne Kadar Eder

5.5 max mı olur sizce
  10. E

Mi Stick Vs Mi Box Hangisi Sizce

Box aldım iki tane
  11. E

Çözüldü✓ İtopyadan bilgisayar aldım ram çıkmış geldi.

Tamamdor çok teşekkür ederim s200 tg bu
  12. E

Güç kablosu geldi o konuda sıkıntı yok
  13. E

Şu takılacak bir şey mi acaba
  14. E

Bunları şuan takmama gerek var mı
Top Bottom