Erenkscl isimli üyenin son içerikleri

1. E

Ekran kartı önerisi hangisi

işlemciler arasında fazla bir fiyat farkı yok acaba neden 5600 teşekkürler 1702371326 işlemciler arasında fazla bir fiyat farkı yok acaba neden 5600 sağ olun cevap verdiğiniz için
  2. E

Ekran kartı önerisi hangisi

https://www.trendyol.com/sapphire/pulse-rx6700xt-12gb-gddr6-192-bit-3xdp-hdmi-ekran-karti-11306-02-20g-p-213080974 https://www.trendyol.com/msi/radeon-rx-6700-xt-mech-2x-12g-12gb-gddr6-192bit-dx12-gaming-oyuncu-ekran-karti-p-109001495 arkadaşlar ikisi arasında kaldım işlemci olarak ryzen 5 5600x...
  3. E

Msı Rx6800 gaming x trio Alınır mı ?

Arkadaşlar merhaba Msı Rx6800 gaming x trio alınır mı sizce ürünü arkadaşımdan alacağım 10-12k civarı sizin başka öneriniz var mı veya önerir misiniz ?
  4. E

İnceleme 🔥Razer Blackshark v2 İnceleme🔥

Merhaba yazılım aktif etme konusunda yardım edebilir misiniz
  5. E

Fifa 23 your game failed to launch hatası

çıkalı kaç ay oldu aga çok saçma valla
  6. E

Fifa 23 your game failed to launch hatası

your game failed to launch hatası veriyor An error on our and caused your launch to fail. try again a latter diye bir hata veriyor originden girince giriyor fakat orada da aşırı donma ve kasma mevcut
  7. E

FİFA 23 originden açınca kasma donma yaşıyorum

Arkadaşlar merhaba oyunu açıyorum ara sahneler vs gelince aşırı donmalar yaşıyorum ea playden açamıyorum oradan hata veriyor sistemim veya internetimle alakalı değil offline mod da denedim çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim
  8. E

Razer blackshark v2 x

Arkadaşlar razer blackshark v2 x ürününü aldım jak taktım fakat ne ses var ne mic çalışıyor ayarlardan baktıgım zaman ses gözüküyor neyde hata yapıyorum anlamadım her şey güncel driver vs yardımcı olabilecek biri var mı
  9. E

Ekran kartı piyasa öğrenme

Tamamdır hocam sağ ol
  10. E

Öneri 2.el rx580 4gb vs rx570 4gb

Hocam rx580 4 GB oc edition satıyorum kutu vs her şey duruyor düşünür müsünüz
  11. E

2k ya satmak yerine aksesuar yaparım hocam
  12. E

Arkadaşlar merhabalar ekran kartı hızlıca nasıl satabilirim ve piyasa kontrolü nasıl yapabilirim saçma pahalı fiyata koymaktan korkuyorum Rx580 4gb oc edition
  13. E

uplay hesabınız geçici olarak askıya alındı

Kanka bende aynı şekil bir çok kez şifre yanlış girince Tekrarlanan başarısız giriş denemeleri nedeniyle bloke edildin. Lütfen daha sonra tekrar dene. diye hata verdi kaç saate düzeldi
  14. E

Apple Watch Eşleşme Sorunu

Merhabalar Apple Watch 3’e sahibim Apple watch’ım eski telefonumda kaldı yeni bir telefona geçtim ve eski telefonumu sıfırladığım için yeni telefonuma bağlayamıyorum
  15. E

1700 TL monitör tavsiyesi

Kanka bende alacağım https://www.incehesap.com/james-donkey-jd24fg1ms144-24-1ms-144hz-full-hd-freesync-gaming-monitor-fiyati-46272/ Bunu düşünüyorum eğer küçük istemiyorsan bunun 27 inch olanıda var
Top Bottom