Erentty isimli üyenin son içerikleri

1. Erentty

Last of us part 2 remastered Türkçe dublaj olicakmı

Last of us part 2 remake ön siparişleri olduğundan mı bilmiyorum ama desteklediği dilleri göremedim Türkçe dublajmı olicak
  2. Erentty

Playstatin 5 te ps4 oyunları oynanıyomu

Misal naten drake coleksiyonu ps4 için yazıyo altında bunu alınca ben ps5 de oynayamiyo muyum yoksa fps farkı mı var altında ps5 veya ps4 yazıyosa
  3. Erentty

Strayi nerden oynamalıyım

Sağolasın hocam 40 tlmi ne steamde pahalı ama ordan aliyim
  4. Erentty

Strayi nerden oynamalıyım

Yani dteamdrn yada playstationdan alicam ama kontrol bakımından hangisinde daha rahattır bilemedim
  5. Erentty

Mediamarkt a ps5 stoğu yeniden ne zaman gelir?

Üzgünüm zamandır ps5 almayı düşünüyorum ama mediamarkt a stoğu gelmiyor bu vatan içinde geçerli ama vatanınkide yeni bitti parayı tam biriktirdim stok bitti
  6. Erentty

50 bin TL ye laptop önerisi

50 bin TL bütçe ile laptop almak istiyorum ama hangisi iyi bilemedim
  7. Erentty

Ücretsiz şekilde Photoshopu en güvenilir nerden indirebilirim

Photoshop kullanmam lazım ama nerden en güvenilir bilmiyorum
  8. Erentty

Çözüldü✓ 50-60 bin civarı 3d uygulamalar render vb kullanım için labtop tavsiyesi lazım

https://www.hepsiburada.com/msi-katana-17-b12vgk-401xtr-intel-core-i7-12650h-32gb-1tb-ssd-rtx4070-freedos-173-fhd-144hz-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00003WW1FR?magaza=Tekramarket&url_src=and-product-detail
  9. Erentty

3 gün pc açık kalsa bir şey olur mu?

Elektirik parasını dert etmiyorsan sıkıntı olmaz
  10. Erentty

4060 mı 3070ti mi laptop

4060 dlss3.0 ile güçlü ama saf güç olarak 3070ti yani dlss 3.0 destekleyen oyun oynamicaksan kesinlikle 3070ti almalısın
  11. Erentty

Çözüldü✓ 5k bütçeye direksiyon seti önerisi

5k bütçeyle direksiyon seti önerisi rampage in var ama kalitelimi bilemedim
  12. Erentty

Asus tuf rtx 3070 kırmızı işik yanıp sönüyor

Teşekkürler
  13. Erentty

Armoni creat den ayarladın değişti ama kapatıp açınca aura syncdan bağlantıyı kesiyo 1691344268 Şimdi tekrar kırmızı yandı 1691344357 1691344629 Yardım edebilcekmisin
  14. Erentty

Meraktan değildi biraz mecburdu 1691342464
  15. Erentty

Ekran kartını söktüm taktım ve daha sonrasında aklımızı ışık yanıp sönmeye başkaları ve fanlar dönmüyo ama sistem açılırken fanlar çalışıyo ve ışık aura sync göre uygun yanıyo yardım edemisiniz
Top Bottom