ErenYm isimli üyenin son içerikleri

1. E

Yardım Gigabyte B450M S2H driver güncellemesi

size minnettarım hocam teşekkür ederim
  2. E

Hocam indirdim yonga seti fln cıktı burda bana indirmem için seçenekler geldi hangilerini indirmeliyim
  3. E

Selam arkadaşlar Gigabyte B450M S2H bir anakartım var driver sistemi yeni aldım ve driver güncellemelerini yapıyordum fakat bu konulardan anlamadığım için size danışmak istedim chipset güncelleme kısmında apu driver adlı bir driver var apu dediği için garipsedim çünkü sistemim apu değil ne...
  4. E

9500TL Hazır sistem toplama

Hocam stok gelmıs sizce nasıl bir sistemdir ben yeni nesil oyunları oynayacagım ısımı gorur mu gorurse ne derece gorur 1629325601 Birde bir arkadaş işlemcisinde darboğaz oldugunu söylemiş yazılım ile uğraşacagım o yuzden ıslemcı upgrade etmem gerekır oyle olursa da butcemın dısına cıkarım
  5. E

hocam attığınız sistemi inceledim gayet güzel duruyor ama suanda alamayacağım o yüzden :(
  6. E

evet onu gördüm maalesef güzel bir firsat kaçtı
  7. E

arkadaşlar 9500Tl gibi bir bütçem var ama gerekirse 100-200Tl yukarı çıkabilirim bilgisayarı kullanım amacım oyun olacak bu işlerden pek anlamıyorum yardım ederseniz sevinirim teşekkür ederim 1629297120 Ayrıca 9500tl den bağımsız olarak bir fiyat performans monitör önerebilrseniz sevinirim
  8. E

Cs go da skinleri kullandıkça eskir mi?

Benim skinim var asindi neden acaba bi güncelleme mi geldi bu sabah farkettim
  9. E

[Çözüldü] CS:GO'daki skinler kullandıkça eskir mi?

Bendeki usp eskidi bu arada aşındı eskiden yoktu boyle bir şey
  10. E

Epic Games GTA 5 Mevcut Değil Yazıyor

Arkadaşlar çözdüm yani kendi kendine oldu ama durum şöyle ben battlefront II de yaşadım sorunu magaza sayfasina gidin orda zaten var yaziyo satin alma bölümünde tiklayin ve ondan sonra geri kütüphaneye atıyor ve sorun çözülüyor yani bende boyle çözüldü sizi bilemem
Top Bottom