Erkan♦ isimli üyenin son içerikleri

1. E

Öneri 2000 TL altı kulaklık önerisi alabilir miyim?

Merhabalar kuaklık arayışı içindeyim 2000 TL altı kuaklık önerilerinizi alabilir miyim. Kendim biraz bakındım Logitech G G432 nasıldır bilenler varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  2. E

15-16k civarı laptop önerisi

Valorant, fifa tarzı oyunları oynatabilecek bir laptop arayışı içerisindeyim yardımcı olursanız sevinirim.
  3. E

MSI Nightblade MI3 model hazır bilgisayarda ssd için dikkat etmem gerekenler?

Merhabalar, msi nightblade mi3 model hazır bir bilgisayar almıştım zamanında şu an pişmanım ama yapacak bir şey yok. Ssd almak istiyorum fakat uyum sorunu falan yaşar mıyım nelere dikkat etmem gerekiyor çok da bir bilgim yok açıkçası. Yardım edebilirseniz sevinirim...
  4. E

Öneri 400-500 TL Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Merhabalar, 400-500 TL arasında bir oyuncu kulaklığı arayışı içerisindeyim, kafamda herhangi bir kulaklık yok şu anda önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  5. E

Dualshock 4 (ps4 kolu) Pc de nasıl şarj edilir ve şarjı görülür?

Merhaba, pc de kullanmak için dualshock 4 aldım bu gün ama şarjını nasıl göreceğimi bilmiyorum. Eğer göremiyorsam da şarjının full olduğunu nasıl anlarım?
  6. E

Pes 2021 1 klavye ve 1 kolla oynanır mı?

YouTube da falan araştırdım GamePad ayarlarını yaptım ama olmuyor orada gamepad çıkmıyor sadece klavye oluyor onu nasıl çözebilirim acaba bir fikriniz var mı
  7. E

Pes 2021 1 klavye ve 1 kolla oynanır mı?

Merhaba, steamde pes 2021 almıştım ve bende 1 tane kol var. Bu tek kolu ve klavyeyi kullanarak aynı pc üzerinden arkadaşımla maç yapabilir miyim bunu merak ediyorum. Eğer yapabilirsem nasıl yapılıyor?
  8. E

PC İçin gamepad tavsiyesi

100-200 arasında bir bütçe düşünüyorum tam belli değil yani bütçem
  9. E

PC İçin gamepad tavsiyesi

Merhabalar bilgisayarda kullanmak için gamepad almak istiyorum daha once çok fazla gamepad tecrübem olmadı o yüzden bu foruma danışmak istedim. Pc için gamepad alırken nelere dikkat etmeliyim ve bir kaç gamepad önerisi yapabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.
  10. E

wifi şifremi WEP şifreleme yapamıyorum

Bbende çalışmadı bu. Arayüz aynı değil zaten fotoğraftaki yere en çok benzeyen yerde denedim bunu, ama olmadı. Yinede teşekkürler.
  11. E

Nasıl yapacağıma dair bir link vs verebilir misiniz peki
  12. E

Yazımda da belirttiğim gibi şu an için benim onu WEP yapmam lazım daha sonra zaten düzelteceğim onu. WEP yapmamın bir yolu olup olmadığını öğrenmek için açtım konuyu.
  13. E

Merhaba, wifi şifrelememi WEP yapmak istiyorum ama olmuyor fotoğrafta görünen mesaj çıkıyor ve şifremi WEP yapamıyorum. WEP in çok güvenli olmadığını biliyorum ama bana lazım şu an. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler. iss: türk telekom modem: zyxel VMG3312-B10B
  14. E

CS:GO da 128 tick rekabetçi oyunu sağlayan faceitden kasa vs düşürebilir miyiz?

Sorumu zaten başlığa direk olarak yazdım ama yinede buraya da yazayım. Faceit de rekabetçi oynyarak kasa silah skini vs düşürebilir miyim bunu merak ediyorum bilgili arkadaşlar bilgilendirirse mutlu olurum.
  15. E

Yeni aldığım 0 telefon rootlu olarak geldi

Evet tam olarak uyuyor her şey
Top Bottom