Erkanyavuz61 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Ekran Kartım Gitti %0 Kullanım

Ya bir insan garantili kartın niye içini açar ya?
  2. E

Çözüldü✓ Sistemimi her şey dahil satıyorum ? Fiyat sizce iyi mi?

3070 ti alınmaz artık bu fiyatlar verilecekse. Daha çok para harcanır daha iyi bir ekran kartı alınır.
  3. E

Mediamarkt yanlış ürün yolladı THH'ye başvurmak istiyorum

İşte feraset işte cesaret işte adam gibi adamlık
  4. E

RTX 3060 Tİ DLSS 3 GELDİ MI

Al burada öğretici var : https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3125417791
  5. E

RTX 3060 Tİ DLSS 3 GELDİ MI

Beyler ben dying Light 2 de amd nin kare oluşturma teknolojisini kullanıyorum dlssg to fsr yazın Google ye bulursunuz.
  6. E

3090 FSR3 Cyberpunk 2077 Testi

Allah rızası için biri Dying Light 2 için deneyebilir mi, bir türlü yapamadım.
  7. E

RTX 3060 oyunlarda çok az çalışıyor

Klasik laptop hangi ekran kartını kullanacağının anlayamaması problemi. İlk önce ayarlardan grafik ayarlarına gidin orada uygulamalar çıkacak o uygulamayı yüksek grafiklerle çalıştırır seçin. Bunu yaptığınız zaman oyun harici ekran kartını seçecektir. Laptoplarda bu sorun sürekli yaşanır.
  8. E

7800 TL yerine 399 TL APPLE AirPods Pro

Beyler şunu öğrendiniz eğer bir ürünü ucuza almışsanız buraya yazmayın. Kıskanç insanlar yüzünden alamayabilirsiniz.
  9. E

🔥İndirim 🔥🔥🔥Thermalright FC140 Beyaz CPU Soğutucu Çift Kule ve Çift Fan 2K 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Aynen ben de almıştım bu soğutucuyu acaba iade edip daha iyisi olan bu indirimli soğutucuyu mu alam? Kasam vento vg15fe işlemci de i5 12600kf, kasama sığar mı diye merak ediyorum maksimum soğutucu uzunluğu 160mm.
Top Bottom