ernbba isimli üyenin son içerikleri

1. E

Çözüldü✓ Apu sisteme yeni ekran kartı takınca neler yapılması gerek ?

teşşekürler hocam bilginiz için.. 1684606276 teşekkür ederim hocam dediğiniz gibi yapacagım.
  2. E

yani misal ekran kartı olmadan önce apu işlemcinin driverini kuruyordum ben şimdi kurmam mecburimi hocam ben onu soruyorum net bişeyler söylersen 1684523755 işlemci driver diye bişey yoksa neden AMD nin sitesinde işlemci driverleri var hcm ?
  3. E

hocm peki işlemci driverini yüklesem bir problem olurmu
  4. E

R3 4300Ge Li apu sistem kullanıyorum geçenlerde 1050 ti ekran kartı taktım bilgisayarada temiz format attım . işlemcinin driverini kurmaya gerek varmı . yoksa sadece Anakart ve ekran kartının driverlerini güncel kursam yeterlimidir .
  5. E

Gtx 1050 ti - ryzen 3 4300ge driver meselesi

Ryzen 3 4300ge ve gtx 1050ti li sistem kullanıyorum sizce işlemcinin driverini kurmama gerek varmı veyahut sadece ekran kartının driverini kursam yeterlimidir Yardımcı olursanız sevinirim biraz arada kaldım çünkü
  6. E

Ekran Kartım boşta %35-40 derece seyrediyo sistemim apu sistem

Apu sistemimde Gtx 1050 ti ekran kartı takılı niyeyse boşta %35-40 derece kullanımı oluyo sebebini anlamadım . uygulamaları kapatıncada kullanım çok yavaş düşüyo sorunu benim gibi olanlar veya bilenler cevap yazabilirse sevinirim.
  7. E

Çözüldü✓ Apu sisteme ekran kartı takınca yapılmasını gerekenler nelerdir?

Tmmdır verdiğin bilgiler için teşekkür ederim tekrardan bu arada sistemim şöyle - Ryzen 3 4300Ge - Gtx 1050 Ti Msi Gaming x - 16 gb RAM 3000 MHz - 240 gb Ssd
  8. E

Şuanlık durumum yok böyle kullansam bir sıkıntım olurmu
  9. E

1683231134 Peki hocam Apu işlemciyi değiştirip yerine ryzen 5 1600 falan alsam daha uygun olurmu
  10. E

Bu denk düştü birde senin dediğin o kart çok darboğaz yapar şimdi bende görüntüyü yani display portu ekran kartınamı takayım knkam 1683230874 Hiçmi fps artışı olmaz ya
  11. E

Taktığım ekran kartı Msi Gtx 1050 ti monitörüm 165 hz ama 165 hz alamıyorum hiçbirtürlü 1683230484 Sence ne yapayım hocam bir fikir verirmisin bana
  12. E

Hocam peki görüntü kablosunu yani Hdmı yı anakarta taksak nasıl bir sonuç olur bilgi verirmisin
  13. E

Hocam çok teşekkür ederim birde bir sorum daha olacak sırasıyla ilk anakart - işlemci - ekran kartı driverlerini böylemi kurayım sırasıyla
  14. E

Temiz kurulum dediğin PC’ye temiz formatmı atayım hocam 1683228659 Hocam benim PC şuan formatlı zaten hiçbirşey yok ekran kartı içinde duruyor pinini takmadım şuan direk apuyu kullanıyorum sizce ne yapayım şuan ilk
  15. E

Hocam çok saol YouTube’danda bir kaç video izledim seninde yazdıklarını göz önüne alarak bu biostan ayar falan yapılıyo öyle şeylere gerek varmı birde işlemci görevini görecekmi yine
Top Bottom