Erşan Kuneri isimli üyenin son içerikleri

1. Erşan Kuneri

Palit Marka GTX1650 Alınır mı ?

Nasıl bir problem oldu hocam .
  2. Erşan Kuneri

Palit Marka GTX1650 Alınır mı ?

Palit markası eksa teknoloji Distribütörlüğünde türkiyeye gelmekte güvenilir firma ürünün arkasında durur. Garaj online satıcısından almanı öneririm. Garaj online eksa teknolojinin internet ağı yani direkt olarak distribütöründen almış olursun. 2 yıl garanti veriyorlar. Asusdan farkı 1 yıl...
  3. Erşan Kuneri

Bu gitar alınır mı ?

F310 çok güzel gitardır ilerledikten sonra biraz para harcayıp preamp taktırıp sahne bile alırsın her türlü ihtiyacı görecek fiyatının ötesi bir alet.
  4. Erşan Kuneri

Bu gitar alınır mı ?

Dostum gitar ikinci el olarak sürekli yatan aletler yani ikinci elleri de temiz korunaklı durulduysa sıfır sayılır. Başlangıç olarak cort ad810 serisi en ideal gitarlardandır ikinci el olarak bu fiyat bandına temizin bulman mümkün biraz bekleyim denk gelsin daha iyi olsun dersen yamaha f310 seni...
  5. Erşan Kuneri

Prim için ruhunu satacak internet satıcılarından uzak durun

Soysuzluk resmen uğraşmayı severim hakkımı kat kat alana kadar uğraşacağım.
  6. Erşan Kuneri

Prim için ruhunu satacak internet satıcılarından uzak durun

Merhaba arkadaşlar başıma gelen olayı sizlere anlatmak istiyorum. Bilgilenip sizlerin de başınızın ağrımaması için. Binamıza turkcell in fiber hattı yeni geldi ve satış temsilcisi denilen primle çalışan soysuz yeni bina indirimi olacağını ve 100 mbps interneti 105 TL ye sağladıklarını...
  7. Erşan Kuneri

RX 580 sistem ne kadar eder?

Sistemi satarsan sistemin yanında çerez gider, rx580 garantili bir cihazı tek 10bin TL ye rahat satarsın.
  8. Erşan Kuneri

İnternet Sağlayıcısı Önerisi

Ben de türknetliyim ve dediğin gibi bu ara sürekli hız düşüklüğü bağlantı kopmaları vb. sürekli sorun yaşıyorum. Binama eve kadar fibel turkcell geldiği için 130 TL'ye 100mbps turkcell e geçtim. Sana tavsiyem alt yapı sahibi olan firma ile çalışman.
  9. Erşan Kuneri

Sahibinden Param Güvende yerine alternatif site önerisi

Letgoda kargo ücretsize geliyor. yüzde on civarı kesinti var zaten kargoya denk geliyor hemen hemen oda yüksek mevlalı bir şey değilse.
  10. Erşan Kuneri

3.5 yıllık monster deneyimim ve neden monster notebook alınmaz .

Almamanı tavsiye ederim kasası sağlam kaliteli msi al içinde ekran kartı bir model aşağı olsun inan pişman olmazsın.
  11. Erşan Kuneri

Nacizane görüşüm kaliteli bir laptop alınması inan donanımın artması bile kalitesizlikten etki etmiyor.
  12. Erşan Kuneri

Umarım hiç yaşamazsın ama erken diyebilirim henüz.
  13. Erşan Kuneri

Arkadaşlar merhabalar 3.5 yıldır monster tulpar t5 v17.1 kullanıcısıyım. Cihazın anakartı yaklaşık 8 ay önce kendi kendine bozuldu konu olarak yine belirtmiştim. Çeşitli sebeplerden ve müşteri memnuniyeti adına para vermeden anakart değişimi sağladılar. Genel olarak laptop zayıf gtx 1060 6 gb...
  14. Erşan Kuneri

4500 TL ye ikinci el laptop alınır mı?

Cihaz çok temiz bildiğim cihaz indirim yapmıyor fakat.
Top Bottom