ertgrlgldl isimli üyenin son içerikleri

1. E

Yardım Sıvı soğutmam Hakkında.

Merhabalar arkadaşlar. Elimde MSI MAG p360 sıvı soğutma var. Anakartımda MSI x670e tomahawk wifi. Am5 desteği var diye aldım ama içinden çıkan aparatlarda büyük parçalar çıktı . Bunu nasıl düzeltebilirim. Sıvı soğutmayı alalı 4 ay oluyor ama yeni açmıştım içini.
  2. E

40 bin TL sistem önerisi

46299 ediyor arkadaşlardan düzeltmek isteyen olursa daha yardımcı olurlar burayı 45in altına indirebilecek insanlar var burda ekran kartını hatırlayamadığım marka var onunla 44e indirebilirler sen hepsini alıp diz...
  3. E

40 bin TL sistem önerisi

Zorlasak çıkarabiliriz kardeş
  4. E

🧐 TOGG T10X deneyen var mı ve alınır mı? (1.329.500 ₺)

Yıllık 25 bin lira vergi ödersen togg neden olmasın mokka güzel araç ama iç hacmine bakmak gerek o sınıftaki araçların arka kısımlarına çocuklar harici kimse oturamıyor. Ha tabi birde araç alırken servis ağı olayı önde olması gerekiyor. Togg sağlam parçalardan oluşuyor ama tamir olayı gerekirse...
  5. E

Öneri Polo yaka tshirt nerden alabilirim ?

Ds damat ve altınyıldızın modellerine bakabilirsin 3 yıldır aynı tshirtü giyiyorum renk atmadı hiç şu modelleri geçen gün indirimde 190-220 arasında almıştım...
  6. Ekran Kartsız Sistem

Adana Ekran Kartsız Sistem

Maddi durumdan ekran kartını tamamlayamadığım sistemimi satıyorum. Sistem kurulu değil ama Adana içinde olursanız kurulu bir şekilde teslim edebilirim ürünlerin kfg mevcuttur. İşlemci : AMD RYZEN 5 7600x Anakart : MSI MAG X670E TOMAHAWK WİFİ SSD : Kingston KC300 1TB Ram : GSKILL TRIDENT Z5...
  7. SATILIK MSI MPG A1000G

Adana SATILIK MSI MPG A1000G

Sıfır, hiç kullanılmamış, garantili.
  8. E

Yardım LG ULTRAGEAR 24GN650-B ALINIR MI ?

Bende var kardeş bundan aynı modelmi bilmiyorum pivot IPS 165 Hz 2 sene önce almıştım bunu kullanınca laptop ekranına bakamamaya başladım
  9. E

43.000 TL'ye topladığım 4070 Ti sistem iyi mi?

Ekran kartı ne kadara geldi
  10. E

Ryzen 5 7600x Sıvı veya Hava sogutucu Önerisi

Yok ben zaten 360 mm almıştım işlemci çok ısınıyor dedikleri için ama indirim olunca msinin aldım marka diye değilde herşeyin pahalandığı bir durumda indirimdeyken aldım yoksa ls720 veya lt720 alırdım
  11. E

Deme öyle 😭 indirimde almıştım ben amacım deepcool ls720 almaktı oda olmayınca 1685624254 Anladım çok uzak sayılmayız
  12. E

Hangi semt :)
  13. E

Deepcool CG560 almayı düşünüyorum ben sizin kasayı araştırmıştım küçük geliyordu
  14. E

Adana'da 70i düşmez o desene 😂ben msinin aldım bakalım onunla ne olacak daha kuramadım sistemi
Top Bottom