ertugrulboyaci isimli üyenin son içerikleri

1. ertugrulboyaci

Xiaomi Buds 3 830tl

bahsettiğiniz ürün redmi buds 3 muhtemelen, ikisi aynı kulaklık değil
  2. ertugrulboyaci

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Selamlar, saat 2 gibi kargoyu teslim aldım. Ürünü merak eden insanlar için fikir olması adına bu şekilde bir video da çektim: video nun açıklamasına burada paylaşılan bilgileri ekleyeceğim ve siz de soru ve bilgilerinizi paylaşırsanız daha kolay yardımlaşabiliriz diye düşündüm
  3. ertugrulboyaci

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Sıcak fırsatlar sayesinde ev bark sahibi olmuştum şimdi bide gamepad im oldu, muhtemelen kullanmam ama rafta güzel durur diye aldım. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler <3
  4. ertugrulboyaci

🔥İndirim Poco M6 Pro 12/512GB 12,499₺🔥🔥

şahsen bir çok elektronik eşyamı uygulamalar üzerinden alıyorum yıllardır sorunsuz kullanıyorum ancak bazı insanlar mağazaları tercih ediyor o sebeple paylaştım, kesinlikle size katılıyorum
  5. ertugrulboyaci

🔥İndirim Poco M6 Pro 12/512GB 12,499₺🔥🔥

A34 almak isteyen arkadaş var ise mediamarkt ta outlet ürünü olarak piyasanın çok altında mevcut https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-galaxy-a34-256-gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-silver-outlet-1230652-3050737.html
  6. ertugrulboyaci

DARDANEL TON BALIĞI 2×140gr 74tl

Fide Ekonomik alıyordum şansıma kalmamıştı ve indirimde light görünce aldım. Açıkçası ben zincir marketlerin markalarını tercih ediyorum. Şok taki Vatan marka en beğendiğim ancak süzmem gerekiyor ve süzünce aralarında çok fark yok gibi geldi. Artık rutin olduğuna bana güvenmemek daha mantıklı...
  7. ertugrulboyaci

DARDANEL TON BALIĞI 2×140gr 74tl

kaçıranlar için dün migros mağazasından Migrosun kendi ton balığının 2*160 light ve iri parçalı olanları 80 liraya düşmüştü, uzun süredir sürekli ton balığı tüketiyorum beğendiğimi söyleyebilirim
  8. ertugrulboyaci

🔥İndirim S-Link Swapp 1.5mm2 10'lu Akım Korumalı Priz 1.8 Metre Gri 1369TL

https://www.amazon.com.tr/Aksesuarc%C4%B1-Type-C-Giri%C5%9Fli-Korumal%C4%B1-Dayan%C4%B1kl%C4%B1/dp/B0CG9XB25Z/ref=zg_m_bs_g_12707200031_m_sccl_9/260-8229676-3533848?th=1 bu ürüne bakıyordum sorun yaşar mıyım bilen var mıdır acaba ?
  9. ertugrulboyaci

Aliexpress kule tipi soğutucu 284tl🔥🔥

280 liraya kaptım bir tane teşekkür ederim, 140 liraya lga 1200 braket alacaktım eski 4 bakır boru tek fan kule için çok iyi oldu
  10. ertugrulboyaci

İntel İşlemci Braketi 88,52 TL

@KingDeViL @Bluelektro çok teşekkürler, ben işlemciye temas eden alüminyum blok olayına çok katılıyorum, ayrıca intel soğutucu takarken her zaman yamuk taktığımı düşünüyorum sırf bu yüzden kule tipi soğutucu ve bu soğutucunun takıldığı braketlere geçesim var o sebeple arıyordum. Bu ürünün lga...
  11. ertugrulboyaci

İntel İşlemci Braketi 88,52 TL

Soruyu bende yineleyeyim, ne işe yarıyor acaba bu ürün ? videosunu izledim ancak orijinalinden daha iyi yapan nedir öğrenmek isterim. Teşekkürler şimdiden.
  12. ertugrulboyaci

🔥İndirim Bisküvi Kek Gofret ve Çikolata Kaplamalı Bisküvi Kek Gofretlerde aynı üründen 1 ALANA 1 HEDİYE

Bunu bilmiyordum, çok teşekkürler bilgilendirme için bir sonraki de bu şekilde yapmak çok daha mantıklı
  13. ertugrulboyaci

🔥İndirim Bisküvi Kek Gofret ve Çikolata Kaplamalı Bisküvi Kek Gofretlerde aynı üründen 1 ALANA 1 HEDİYE

Dün akşam üstü verdiğim siparişimi stok yetersizliği sebebiyle iptal etmişler
  14. ertugrulboyaci

❌İndirim Bitti! Eti Topkek Fındıklı Kakaolu Kek 48 adet 140 TL

Sorun bende mıdır kampanya mı bitti acaba, 6 adet popkek ekliyorum ancak sepette 192*6 olarak gösteriyor. Ne 50 lira nede yüzde 10 uygulamıyor
Top Bottom