Extracted isimli üyenin son içerikleri

1. E

İtopyadan 10 Aralık ve sonrası şipariş verip kargosu eline ulaşan var mı?

Bugün kargoya verdiler. Kargo takip numarasını girdim baktım. Hiç bir hareket gözükmüyor. 1 10 günde kargonun gelmesi sürecek ellam. 1606986167 Bende de 2 kere öyle oldu
  2. E

Forum neden İtopyaya düşman?

Ürünlerimi hazırlamaya başladılar sonunda :)
  3. E

Forum neden İtopyaya düşman?

Düşmanlık yok 23.11 de pc siparişi verdim. 10 gün oldu siparişiniz alındı aşamasında bekliyor. 3 kez müşteri hizmetlerini aradım 90 kişi var sırada sıra bana gelene kadar yaklaşık 1 saat geçti her aradığımda 2 sinde telefon suratıma kapatıldı. 3.de 14 gün sürer kargoya verilmesi dediler. Şikayet...
  4. E

İTOPYA FİRMASININ REZİLLİĞİ ?

Valla iyiymiş
  5. E

İtopyadan DA SİSTEM 4 ALDIM Kaç günde gelir ? 7 gün oldu ?

Valla bende jaho 2060 sipariş verdim. 23.11 de müşteri hizmetlerine 1 saatte bağlandım 2 haftadan önce kargoya verilmez dediler.
  6. E

Ne zaman sipariş etmiştin.
  7. E

Valla kardeş şikayet var, sitesine gir bak son 1 ayda 500 şikayet var itopyadan benden tavsiye yapma alışveriş 23. 11 de sipariş verdim. 10 gün oldu daha sipariş alındı kısmında bekliyor. Müşteri hizmetlerini aradım 1 saatte bağlandım. 2 haftadan önce kargoya verilmez depo taşıyoruz diyor. Ürün...
  8. E

İtopya 10 üzerinden kaç verirsiniz

0 veriyorum. İtopyadan bir şey almayın ürünleri 2 haftada kargolamıyorlar. Şikayet varda yüzlerce şikayet var. Müşteri temsilciliğini arıyorsun 100 kişi sıra var 1 saatte sıra geliyor tak kapanıyor telefon. Ürün elinize ulaşsa bile geldikten sonra bir arıza çıkması durumunda muhatabı nasıl...
  9. E

İtopya İade işlemi

İtopyadan bir şey almayın ürünleri 2 haftada kargolamıyorlar. Şikayet varda yüzlerce şikayet var. Müşteri temsilciliğini arıyorsun 100 kişi sıra var 1 saatte sıra geliyor tak kapanıyor telefon. Ürün elinize ulaşsa bile geldikten sonra bir arıza çıkması durumunda muhatabı nasıl bulacaksın...
  10. E

İtopya güvenilir mi?

İtopyadan bir şey almayın ürünleri 2 haftada kargolamıyorlar. Şikayet varda yüzlerce şikayet var. Müşteri temsilciliğini arıyorsun 100 kişi sıra var 1 saatte sıra geliyor tak kapanıyor telefon. Ürün elinize ulaşsa bile geldikten sonra bir arıza çıkması durumunda muhatabı nasıl bulacaksın...
  11. E

İtopya Mağazasın'dan Alışveriş

12. E

Itopya kendin topla ?

13. E

Öneri İtopya 900 TL ye Monitor Önerisi

14. E

İtopyadan 10 Aralık ve sonrası şipariş verip kargosu eline ulaşan var mı?

Valla nasıl bir siteymiş anlamadım. Depo taşıyorlarmış sözde ondan dolayı 14 gün sürüyormuş. Müşteri hizmetlerinde 89 kişi bekledim 1 saatte sıra geldi duyduğum bu kelimeler yarın Allah göstermesin pc de bir sorun çıksa kime anlatacan derdini.
  15. E

İtopya haftasonu teslimat yapar mı

Şimdi ulaştım müşteri hizmetlerine telefon ile 14 günde kargoya veririz diyorlar 8 gün oldu daha benim 6 gün daha bekleyeceğim. Dalga geçmek için söylemedim kardeşim yanlış anlama olanı söyledim bir daha da alışveriş yapmam zaten.
Top Bottom