-eya isimli üyenin son içerikleri

1. E

Moondrop Quarks IEM kulaklık alınır mı

teknik servisleri nerede acaba biliyor musunuz
  2. E

Moondrop Quarks IEM kulaklık alınır mı

https://wraithesports.com/products/moondrop-quark-iem-kulaklik?variant=47473964777665 genellikle fps oyunu ev müzik için kullanacağım fiyatı da uygun geldi sizce IEM kulaklık almak mantıklı mı
  3. E

Sony Vegas Pro Renk Sorunu

Merhabalar öncelikle sony vegas pro 17 kullanıyorum kendimce oyun editi yapıyorum ama RSMB efektini videoya aktardığım zaman video rengi değişiyor 2 tane ekleyince düzeiyor fakat render süresi çok uzun oluyor çözümü nedir acaba
  4. E

HANGİ MOUSE DAHA MANTIKLI

hata olmuş değiştirdim kusura bakmayın
  5. E

HANGİ MOUSE DAHA MANTIKLI

800tl civarı mouse arıyordum ve bu iki model dikkatimi çekti sizce hangisi daha mantıklı (öncelikli olarak fps oyunları oynuyorum) şuan kullandığım mouse logitech g102...
  6. E

sıvı soğutmamdan ses geliyor

fandan geliyor
  7. E

sıvı soğutmamdan ses geliyor

Öncelikle merhabalar msi mag coreliquid p240 sıvı soğutmam var kasamın radyatör yerine taktığımda anakarta temas ettiği için kasanın önüne koydum fakat uğultu gibi bir ses çıkartıyor bu ses neden olabilir ve sıvı soğutmaya zararı var mı?
  8. E

SIVI SOĞUTMA KASAYA UYGUN MU

peki anakartla ilgili bir sıkıntı çıkarır mı anakart msi a520m-a pro
  9. E

SIVI SOĞUTMA KASAYA UYGUN MU

Merhabalar instagram stroyde gördüm kasa https://www.hepsiburada.com/msi-mag-forge-100r-temperli-cam-2x-a-rgb-fan-1x-120mm-fan-atx-gaming-bilgisayar-kasasi-p-HBV00000RJOMC?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.98.2 bu...
  10. E

sıvı soğutmam kasaya girmiyor

peki kasa değiştirsem uygun fiyatlı kasa öneriniz var mı
  11. E

sıvı soğutmam kasaya girmiyor

Merhabalar öncelikle, Rampage redsky 750w bir kasam var ve sıvı soğutma almaya karar verdim , araştırmalarım sonucu 240mm sıvı soğutucu almaya karar verdim. Bugün elime geçti ve kasaya takarken hem ramlere hem de cpu power kablosuna değir ayrıca radyatör yerine küçük geliyor vidaları tam...
  12. E

steam bir satın alma işlemi şu anda beklemede

fifa 23 iade ettim arkaşdalar ve bu geldi bu nedir bir bilginiz var mı
  13. E

İŞLEMCİ AŞIRI ISINIYOR

yü teşekkür ederim
  14. E

İŞLEMCİ AŞIRI ISINIYOR

Merhabalar Ryzen 5 5600 işlemcim çok ısınıyor yaz olmasından dolayı kasamın camını söktüm (full cam kasam normalde) ama buna rağmen 95 dereceleri görüyor uygun fiyatlı soğutucak fan veya sıvı soğutma önerir misiniz bütçe 1500 TL
  15. E

STEAM PAZARDAN EŞYAYI ALAMIYORUM

Tamam teşekkürler
Top Bottom