E

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• E
      eyeser7, BU FİYATA BU SİSTEM ALINIR MI ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kanka benim kafama yatan 4060lı sistem oldu sanırım onu alıcam. Gece gece yordum seni allah razı olsun.
    • E
      kanka burda attığın görsel 4060 sistem için keyfi seçeceğim özelleştirme için dimi? kusura bakma gece gece de yordum seni.
    • E
      Kanka şimdi bu attığın 2. linkteki sistemi olduğu gibi 21k ya alsam. 25k lık sistemle aralarında çok aman amanlık bir fark olur mu 21k daha uygun olucak...
    • E
      eyvallah kral bütçeme uygun bir şeyler bulabilirsek çok büyük iyilik etmiş olursun bana. kaç gündür araştırıyorum kafa kalmadı her kafadan ayrı ses çıkıyor...
    • E
      kasa kanka monitördür klavyedir mousedir hepsi var kasa arıyorum elimdekini satıcam.
    • E
      Reis 20.000tl bütçe var zorlasam 25i zorlarım, araştırıyorum ama anlamıyorum. Bu bütçeye bana önerebileceğin hazır sistem var mı? paramın çöp olmasını...
    • E
      eyeser7, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde BU FİYATA BU SİSTEM ALINIR MI ? başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar sistem konusunda pek fikrim yok yardımcı olursanız çok sevinirim bu pc verdiğim fiyata değer mi? Ağırlıklı oynadığım oyunlar cs, pubg vb...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,904
Üyeler
147,035
Son üye