eyupe isimli üyenin son içerikleri

1. E

5 k kulaklık önerisi

Selamlar bir kulak içi kablosuz kulaklık almak istiyorum iPhone kullanıyorum 5 k sınırım var 6 k zorlar çevremde skullcandyi çok öven oldu soundcore ve p10 u çok duydum sizce
  2. E

Ryzen 5 5600 Soğutucu önerisi

hocam bu dereceler ne böyle patlarsınız termal macun merdiven altı olabilir birde bu gibi oyunlar oynuyorsanız stok fan önermem
  3. E

🔥🔥 Grand Theft Auto VI'dan İlk Fragman Geldi Oyun İnanılmaz Gözüküyor🔥🔥

niye benim konsola çöp diyon ki hocam
  4. E

xboxun renk ayarlari bozuldu

selam bugün xboxu açtığımda ekrandaki siyah renkelrin yesile döndüğü ve cocu renkinde farklı renke döndüğünü gördüm internette araştırdım ama olmadi Applein telefonda bir ayari vardı renkelrindegistiren galiba öyle bisery var yardım edebilir misinix
  5. E

🔥İndirim Xiaomi Mi Band 8 Tanıtımı Özel 999₺

hocam o 4 den beri var
  6. E

rehber matematik 49 günde tyt kitabı

selamlar 11. sınıfa geçtim tyt eksiğim var bu eksiği bir kaynakla kapatmak istiyorum rehber matematiğin videosu karşıma çıkınca bu kaynagı biraz inceledim ayrıca 49 günde türkçe tyt kitabıda varmış sizce alınır mı
  7. E

13. nesil i7 h mi i5 hx mi

selamlar dostlar bir laptop almayı planlıyorum i5 13500hx işlemci ve i7 13700 h işlemci arasında kaldım benchmarkda i5 13500 hx i bulamadim o yüzden çareyi burda buldum cevaplar için teşekkürler ekran kartı ikisindede aynı 4060
  8. E

merhaba 18 yaş altı freelancer uygulaması var mi

merhabalar yaşım 16 bionlukda logo yapıp satacaktim fakat 18 yaş altı kullanamıyor TC mi istiyordu acaba bionluk gibi logo yapıp satacağım yer var mı
  9. E

4080 li laptop önerisi

hocam laptoplarda ssd yükseltmesi yapıluyor değil mi
  10. E

4080 li laptop önerisi

selamlar bana uygun fiyatlı 4080 li bir laptop önerir misiniz her oyunu akıcı bir şekilde oynatabilsin yeter hocam
  11. E

casper excalibur bir sorun yaratır mı

hocam 4050 olmasın ya
  12. E

casper excalibur bir sorun yaratır mı

selamlar laptop almak istiyorum bütçem orta seviyede şuanki laptoplar biliyorsunuz çok uçuk fiyatlara satılıyor casperın aynı özelliklere sahip olmasına rağmen daha uygun bir fiyatı oldugunu gördüm casper excalibur laptoplar bir sorun yaratır mı.
  13. E

50 55k hazır sistem önerisi

hocam toplamada olurda hazır sistemler daha ucuza geliyor genelde
  14. E

50 55k hazır sistem önerisi

merhabalar oyun oynamak için yani genelde oyun oynayacagım sorun yaşatmaycak 50 55 k civarı bir masaüstü hazır sistem arıyorum yardım eder misiniz
  15. E

mouse ve kulaklık onerisi

hocam selamlar ben kuzenime bir hediye alacagimda bütçem 500 600 zorlar kulaklıklı bir mikrofon ve mouse önerisi yaparmisinuz acaba oyun oynamak için kulanafcak
Top Bottom