Ezekiel. isimli üyenin son içerikleri

1. Ezekiel.

5600x ile mining yapılır mı ?

Bir site buldum buradan yapabilirsin https://www.nicehash.com/profitability-calculator/amd-cpu-ryzen-5-5600x Siteye göre haftada 25tl olarak gösteriyor(sadece işlemci ile + olarak ekran kartını ekleyebilirsin) Türkiye Elektrik Fiyatı: 0.686
  2. Ezekiel.

5600x ile mining yapılır mı ?

Yaparsın ama gelen elektrik faturası, işlemci arızası, ekran kartı arızası, anakart arızaları gibi hatalardan sen sorumlusun. Ek olarak bazı markalar mining yapıldığı anda garantiyi iptal edebiliyor
  3. Ezekiel.

Xbox series s nasıl düzgün kapanır?

HDMI kablosunu çıkarmana gerek yok fişten falan çıkarırsan direk kapanır
  4. Ezekiel.

İşlemcim aşırı ısınıyor

Termal macun sür işlemcine, olmaz ise fanı kontrol et düzgünce dönüyormu diye. Bios üzerinden fan hızını arttır.
  5. Ezekiel.

G902 aldım. İyi midir?

Bana göre güzel klavye
  6. Ezekiel.

144 27 inç vs 165 hz 24 inc

24 inc 165 hz iyidir bence büyüklük fazla önemli değil bana göre
  7. Ezekiel.

sistemim Koplayer için yeterli mi?

Denemen lazım kankam, PUBG mobile açmaz ama yinede diğer oyunları deneyebilirsin
  8. Ezekiel.

Mavi ekran hata analizi

Bilgisiyarı kapat-aç yapın olmaz ise elektrikle bağlantısını kesin 10 dakika falan açmayın yine aynı hatayı alıyorsanız biosa reset atabilirsiniz, eğer hiçbiri olmaz ise bios menüsünden bilgisiyarı sıfırlayabilirsiniz
  9. Ezekiel.

pc ortalama hangi oyunları kaldırır

Dostum denemen lazım ama valo kaldırır gibime gelior en düşük ayarlarda
  10. Ezekiel.

B450MH ile Ryzen 5 5600x İşlemci Uyumlu mudur ?

Destekler
  11. Ezekiel.

Gigabyte B450m s2h anakart ile R5 3600 uyumlu mu?

Kullanırsın
  12. Ezekiel.

Fivem de Drop Sorunu RAM den mi HDD den mi Kaynaklı?

msı afterburner programını indirip ne kadar ram yiyor test edebilirsiniz. Eğer imkanınız var ise oyunu ssdye kurmanızı öneririm daha hızlı yüklenir ve drop sorunu kısmen yok olur.
  13. Ezekiel.

Pc Oyun Donma Sorunu

Ekran kartı driverini kur, işlemciye termal macunu sürün, windows 10 kullan ve en yeni güncellemeri kurun. Eğer işe yaramaz ise bilgisiyarı sıfırlayın.
  14. Ezekiel.

the forest arkadaş servera giremiyor

ben crackli foresti 4 kişi oynayıp bitirdim nası ya?
Top Bottom