Falcon78 isimli üyenin son içerikleri

1. F

🔥İndirim ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING 8646TL VATAN'DA

ddr4 anakarta o para verilmez o bütçelere çıkarsam ddr5 alınması daha mantıklı uzun vade için
  2. F

Bitfenix Cube 360 ARGB sıvı soğutma nasıl sizce?

Arkadaşlar bu sızdırma muhabbeti nerede merak ediyorum bu sızdırma yaptı diyenler bence yanında gelen sıvıyı ekstradan koymuş olabilir mi öyle bir yanılgı olabilir çünkü bloğa baktığınızda içeride sıvı olduğunu göremiyorsunuz haliyle kutu içinde ekstra sıvı çıkınca sıvı koymuş olan olabilir yada...
  3. F

Çözüldü✓ deep cool ls520 se rgb 240mm baş aşağı duruyor

dostum bu tür sistemler için kasa içinde hava sirkülasyonu oluşturmak zorundasınız. ideal olanı temiz hava alacak arka ve üstten atacak şekilde olmalı bazı markalar bu durumu çok önemsemez ön tarafa'da montajı yapılabilir olarak gösterir. kasa içinde destekte verir ama uzun vade'de bunun zararı...
  4. F

Bitfenix Cube 360 ARGB sıvı soğutma nasıl sizce?

Dün itopyada görünce bir şans vermek istedim 240 siyah olanı aldım gelir gelmez montajını yaptım şaka maka baya memnun kaldım taş gibi soğutucu yapmışlar distribütörü arena bilgisayar bu arada pompanın çıktığı devir muazzam yalnız 6000 rpm geçiyor. fanların statik basıncı da harikulade bir çok...
  5. F

Çözüldü✓ deep cool ls520 se rgb 240mm baş aşağı duruyor

hava sirkülasyonu bu şekilde çok verimsiz olur kasaya temiz hava girişi olması şart kışın çok fark etmez ama yazın sıcak ve nemli bir ortamda hiç iyi şeyler olmaz. ideal olan ön taraftan temiz hava alacak üst ve arkadan atacak şekilde olması kasanız üst tarafa radyatör desteklemiyorsa mutlaka...
  6. F

Amazon Kargo Süreci

Arkadaşlar Amazon'un kargo süreciyle ilgili nedir çekinceniz tahmini teslim tarihinde gelmediyse haklısınız ama hemen ulaşmadı diye de şikayet etme hakkınız yok zaten siparişi verdikten sonra tarih veriyor o tarihte teslim edilmezse chate yazdığınız an mağduriyetiniz gideriliyor ödediğiniz kargo...
  7. F

Amazon Kargo Süreci

Tahmini teslimat tarihinde ulaşmazsa ücretlerin iadesini talep et rezillik kargonuz APG'de galiba bu firma problemli
  8. F

Aliexpress Satılan Ekran Kartları

Aliexpressden kart alınmaz orada satılan çoğu kart Fake GPU'lu Kutusunda 1060 yazıyor ama GPU GTX 460 bunun gibi
  9. F

1 Adet Ölü Pixel Çıktı

Amazondan aldıysanız sıfır değişim imkanı var iade ederken para iadesi değil değişim istiyorum derseniz ürün ellerine ulaşınca yenisini gönderiyorlar.
  10. F

İ5 11400 Çok Isınıyor

Bu markayı duymadım çok kaliteli olduğunu düşünmüyorum ama youtube'da testleri varsa bakabilirsiniz. İD cooling firması sektörde bilinen firmalardan youtube'da sürüsüne bereket videosu var.
  11. F

Öneri Rtx 3060 vs RTX 2060 Süper

3060 tabii ki ilk nesil RTX'lere sadece miningciler şu anda almaya yeltenir.
  12. F

Rtx 3060 11k Itopyada

9000 TL'ye En tepe 3060'ı aldık geçen Aorus RTX 3060 Elite Bu fiyatlar pahalı şu kartın 8000 TL civarında olması lazım
  13. F

İ5 11400 Çok Isınıyor

Sebebi stok soğutucu id cooling se 224 xt bunu alın kafanız rahat etsin
  14. F

ROG 3000 serisinde kutudan çıkan metal sticker nereden bulunur?

Asusla iletişime geç bir kıyak yapar belki o kadar Asus markayı tercih etmişsin.
  15. F

Rtx 3050 asus tek fanlı model

Arkadaş 0db özelliğinden bahsediyor tek fanlı modelde o yok, bu da fanın sıcaklık gözetmeksizin sürekli çalışacağı anlamına gelir. https://www.asus.com/us/Motherboards-Components/Graphics-Cards/Phoenix/PH-RTX3050-8G/
Top Bottom