Fanyneth isimli üyenin son içerikleri

1. Fanyneth

Tiktok'ta Gördüğüm Oyun video'su

Tiktok'ta gezerken Bir oyun video'suna denk geldim Oyun Karlı bir ortamda bir suikast'çiyi 3. şahıstan oynuyordu ve Günümüzün Teklonojisi ile konvoya saldırıyordu Baya güzel bir oyundu Ama video sahibi yorumları kapatmıştı İsmini bulamadım Bilen varvmı acaba ?
  2. Fanyneth

arkadaşlar internetim bbilgisayarda 2 mps normalde 100 çıkıyo

bilgisayarı açtığım zaman internet 3 mps e düşüyor upload da aynı şekilde 0.05 oluyor ama kappatığım zaman her şey stabil haline dönüor 100 dowload 11 de uploadım geri geliyo bilgisayar açılınca saçma bir şekilde direk bütün cihazlarda hız düşüyor nasıl çözebilirim
  3. Fanyneth

Ryzen 5 3600 ısınma ve kapanma sorunu

Hayır her şey stok ama böyle oluyor ve yeni bir soğutucuda alıcak para malesef yok çözümü olmalı 1624654370 Nasıl kapatıcam herhangibi bir bilgim yok
  4. Fanyneth

Ryzen 5 3600 ısınma ve kapanma sorunu

Pc im özellikleri imzamda azten mevcut ben fivemde 40 bilemeden 45 dk takılıyorum bilgisiayar kendini restartlıyor neden diye düşündüm ben Rustda msı programını bullanıp baktım işlemcim 87-88 derecede takılyor ve rust ta da kapandı neden ısınıyor ve kapanıyor oyun oynayamıyorum (büyük oyunlar)...
  5. Fanyneth

15.000 TL hazır sistem

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-lunaspia-v1-ryzen-5-3600-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx3060-gaming-pc-p-37897
  6. Fanyneth

Üye başlıkları nasıl yapıcam yada yapamıyacağım

Tamam işte burdan nasıl yapacağım anlatma şansın varmı
  7. Fanyneth

Üye başlıkları nasıl yapıcam yada yapamıyacağım

Arkadaşlar bazı arkadaşlar cevap verdiklerinde yada konu açtıklarında alt kısımda sistem özellikleri gözüküyor nasıl yapıcam onu bende ?
  8. Fanyneth

R7 3800xt mi? R5 5600X mi?

Knk tek korkum amazonla gelince gümrükteki vergi vatandaki gibi can yakıyormu
  9. Fanyneth

hmm daha türkiye ye bile gelmedi 5600x alırsam amazondan alıcam ztn de bilemedim
  10. Fanyneth

Peki ben oyun için değil birazda gücü önemli çoklu çekirdekde hangisi kafa kafayalar dediğim gibi fps umrumda değil video renderlarken sıkıntı çıkmamalı
  11. Fanyneth

3700x ve rtx 2060 supere kac watt psu gereklidir?

Hocam bence 600w ama geleceği de hesaba kat bence çünkü çok değişik zamanlardan geçiyoruz her an her şey çıkabilir bence min 750w çünkü 4 ay önceye kdr 2070 süper diyordum şimdi rx6800
  12. Fanyneth

Arkadaşlar Biraz kendim Biraz Ailemin Desteği İle 16850tl lik Bir pc bütçem oldu 2200 ile monitör alacağımı düşünürsek 14650tl Sistem alıcam aklımdaki her şey tam sadece ryzen 7 3800xt mi alayım ryzen 5 5600x mi her türlü karşılaştırmaları izledim yabancı bir arkadaş başka başka yabancı arkadaş...
  13. Fanyneth

GTX 1650 ti mi daha iyi yoksa GTX 1660 Super mi

Hocam her şey güç değil onun soğutması kullanılan Vram her şey dahil bune ekran kartı demirmi Pvc mi onları da göz önünde tut Çünkü 100 fps alırsın ekran kartı 80-85 derece olur ama 90 alıp da 70 derece kullanmakta var
  14. Fanyneth

Park kontrolde böyle bir sorunla karşılaşıyorum işlemci kendini yarıya kitliyor

Ve arkadaşlar windows da Gizli simgelerde Kırmızı oluyor park kontrol logosu
Top Bottom