Fanzi isimli üyenin son içerikleri

1. F

MSI PRO B650M-B 6800MHz (OC) DDR5 Soket AM5

a620 de alabilirsin o işlemciye bir fark olmayacak
  2. F

Ucuz AM4 işlemci soğutucusu önerisi

O attıgın sogutucu ne l güldüm gece gece 300tl yazmıslar bide 😅😅😅🤣 snowman m200 al kardeşim
  3. F

Kamerası üst düzey olan telefon önerisi

15 pm ile 14 pm arasında kamerada çok fark var malesef her şey paraya göre arkadaslar kendinizi kandırmayın
  4. F

Kamerası üst düzey olan telefon önerisi

23 ultra - 14 pmax - 15 pmax kullandım 15 pmax diyorum
  5. F

🔥İndirim 4.699tl Asrock B650M-HDV/M.2

A620 e var msi 2500 e almıstım geçmeye değer Bi fark göremiyorum acıkcası. Pbo ayarları ile 7600 islemciyi 5.2 yaptım kule soğutucu ile. Overclock da oluyor yani. Vrm soğutucu yok ama vrmlrr sıcak calısmıyor ki.
  6. F

🔥İndirim MSI PRO A620M-E DDR5 MATX Anakart 3059 TL (Nays-->2909)

Anakart mük herkese tavsiye ederim
  7. F

Çözüldü✓ Ekran kartı çöktü oyun 3-4 dk kapanıyor

malesef kardesım dc var ama işe gitcem bi kaç saatte uyumam gerekiyor Afterburner yazılımı indir power limit yüzde 60 getir onayla oyuna gir veya furmark testi yap
  8. F

Çözüldü✓ Ekran kartı çöktü oyun 3-4 dk kapanıyor

arkadaşım power limit koy kartına afterburner indir oradan yüzde 60 a getir savele bak bakalım kapanacakmı psu gidik olsun dua et ekran kartında sıkıntı varsa masrafın büyük olur ekran kartını umarım güvenilir bir yerden aldın
  9. F

SilverStone IceMyst 240 Sıvı İşlemci Soğutucu - 2659 TL teknobiyotik.com

Kozmetik için bu soğutucu da iğrenç gözüküyor secim sizin tabi.
  10. F

SilverStone IceMyst 240 Sıvı İşlemci Soğutucu - 2659 TL teknobiyotik.com

Thermalright phantom spirit buna güldü
  11. F

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

Daha önce bu fareden aldım arızalı çıktı iade ettim bilginiz olsun tavsiye etmiyorum. Kendi kendine tuşlara basıyor.
  12. F

Xiaomi Note 11 Pro+ 9599 TL

Ram 6 hafıza 128 malesef alınmaz
  13. F

S24+ vs 15 Pro Max mi Bütçe Sorunu yok

14-15 pmax ve s23 ultra kullandım. Apple daha önce kullanmamıştım cihaz cidden mükemmel kalitede lafım yok. Kamera için alacaksan kesinlikle apple tercih etmeni öneririm. Şimdi gelelim diğer konuya şuan ki snapdragon gen 2 ve 3 islemcisi gercekten olağanüstü bi performans sunuyor. Oyunlarda...
Top Bottom