Faristod isimli üyenin son içerikleri

1. Faristod

İntihar Eden Genç Bir Kardeşimizin Mektubu

Herhangi bir başarı onu tatmin etmiyorsa çabalaması bir şey değiştirmeyecek. Bu arkadaş kadar ağır bir dönemden geçmesemde benzerini yaşadım. Çabalamak için bir hedefin umudun olmalı. Onu gelecekte cezbeden bir şey yoksa çabalamak saçma kalıyor bazen
  2. Faristod

Dövme yaptırmak istiyorum Dövme Tavsiyelerinizi ve Fikirlerinizi bekliyorum

ben köpeğimi çizdirmiştim ve 2 tane yan yana doğum lekem var diye altına üzün işareti olucak şekilde parantez attırmıştım. Genel olarak hayatımda negatif biriyim diye değişse bile komik geleceği için sorun olmaycağını düşünmüştüm. Sende bu tarz şeyleri düşünüp yaptırabilriisn
  3. Faristod

Dövme yaptırmak istiyorum Dövme Tavsiyelerinizi ve Fikirlerinizi bekliyorum

Asker polis olursan sıkıntı çıkarır. Yaşadığın bölgeye göre sorun yaşayabilirsin. Memuriyete girerken görürlerse sorun çıkabiliyor(saçma ama evet böyle bir şey var). pahalı dövmeciye git ucuza yapıtırıcam diye bütün ömür kötü bir dövmeyle dolaşmak istemezsin. Bana kalırsa anlamlı bir şey...
  4. Faristod

dolap sitesi alışveriş

güvenilir ben sorun yaşamadım sorun yaşaya da görmedim. Bir sorunla karşılaşırsan destek hemen çözüyor zaten
  5. Faristod

Üstteki Üyeyi Yorumlayın

evet adı Ahsoka bu büyümüş hali ama son çıkan sezondaki bi fotoğrafı
  6. Faristod

Üstteki Üyeyi Yorumlayın

Fazla weeb bir üye
  7. Faristod

Streamer life simülatör indirimde kaç TL oluyor ?

enucuzoyun.com veya google a steamdb indirimler yazarak bakabilirsin
  8. Faristod

Allaha inanıyorum ancak varlığının bir ispatı var mı

Sanırım sen somut ispat istiyorsun. Öyle bir ispatı yok
  9. Faristod

Düşük ayak ameliyatı

İngilizce yazınca havalı mı oluyorsun? yazık kafana
  10. Faristod

1. Sezon E-Okul Notların Nasıl

Lisede ne zamanadan beri sezon deniyor onu düşünüyorum
  11. Faristod

Raporu kopyalarsak ne olur?

evrakta sahtecilik?
  12. Faristod

Steam'de oyun açılmıyor

Çok klişe bi tavsiye olucak ama bazen oyunlar yüklenirken hata oluyor silip yükleyince düzeliyor. Batmande başıma gelmişti baktın olmadı son seçenek olarak onu deneyebilirsin.
  13. Faristod

Steelseries TusQ alınır mı?

Kulakiçi kaliteli kulaklıklar var bunun mikrofonu yüzünden dışarda kullandığında saçma olabilir bence.
  14. Faristod

Steelseries TusQ alınır mı?

Bunu ne için alıcaksın ki. Müşteri hizmetlerinde falan çalışmıyorsan bence mantıksız.
  15. Faristod

Steam'de oyun açılmıyor

Bende de aynı sıkıntı olmuştu ekran kartının sürücüsü son sürümde değilse oyun kendini açmıyor. Driverı güncelleyince sorun kalkmıştı
Top Bottom