BSTXN isimli üyenin son içerikleri

1. BSTXN

Samsung telefon formatta "rebooting" kısmında kaldı

Normalde 1-2 saniye süren bu kısımda kaldı telefon. Dün de telefonun ayarlarından fabrika ayarlarına döndürmeye çalıştım, açılırken sonra Samsung yazısında kalmıştı telefon, 4 saat bekledikten sonra kapatıp açtım mecbur, format atılmamıştı. Yine aynı sıkıntı muhtemelen ama sorun nerede anlamadım.
  2. BSTXN

Yardım Telefonumun ekranı kırıldı Whatsapp Web'den çıkış yaptı

direkt çıkış yaptı ya qr kod okutma kısmı geldi, normalde kapaliyken bile girebiliyordum.
  3. BSTXN

Yardım Telefonumun ekranı kırıldı Whatsapp Web'den çıkış yaptı

Telefonum yere düştü ekran komple gitti whatsapp weblerden çıkış yaptı, telefon mu sıfırlandı ne için böyle oldu lütfen yardım edin. Telefonda değilim de içindeki bilgiler gitmemiştir umarım.
  4. BSTXN

Office 2021 Key Alınır mı?

Yanlış anlamadım heralde, 200tl verip sonsuza kadar kullanabileceğim değil mi?
  5. BSTXN

Windows 11 Key Olarak Ne alınmalı?

Sanırım saglamlisans sitesi öneriliyor. Oradan 3050Ti laptopum için windows 11 lisans gerekiyor. Bunlardan hangisini almam lazım? Ofis programları kullanılıyor ve oyun oynanıyor.
  6. BSTXN

Bu Victus 16 Sıkıntı Çıkarır mı?

hocam aşırı oyun oynanmayacak ya daha çok ofis kullanımı için. uzun vadede sıkıntı çıkarmasın yeter.
  7. BSTXN

Bu Victus 16 Sıkıntı Çıkarır mı?

Bu fiyata 3050ti olan başka bi modeline denk gelmedim. Bana gayet alınabilir gibi geldi. Bir sıkıntısı yok ise birazdan siparişini vereceğim...
  8. BSTXN

25-30k HP Victus'un Hangi Modeli alınmalı?

@$ilent hocam bunu almayı düşünüyorum direkt şimdi. siz "26-27 ye kadar 3050 Ti verilebilir" demiştiniz. Uygundur değil mi?
  9. BSTXN

Peki hocam sağolun. Yarın son bi kere karar verdikten sonra ya buraya yazar ya da konu açarım sonra siparişi vereceğim.
  10. BSTXN

bu da gerçekten iyi gözüküyor. acer'in fanlarının biraz sesli olduğunu söyleyenler var. diğerlerine kıyasla nasıl acaba? yük altındayken bi şey diyemiyorum ama normal kullanımdaki sessizliği çok önemli benim için.
  11. BSTXN

Harbi karşıma hiç çıkmamıştı, baya iyi duruyor. Falsolu bi yeri var mı? Yoksa siparişini vereceğim.
  12. BSTXN

Kesinlikle. Victus 16'lardan uygun bir şey bulabilirsem almayı düşünüyorum, bilginiz varsa 20k-28k arası 3050 veya 3050ti 16gb ramli bir model var mıdır? ben bulamadım.
  13. BSTXN

Ağır render programları vs. değil, genel office programları falan. Ama gerektiğinde bir yere götürüp nadiren de olsa oyun da oynanabilecek bir şey lazım. İş için diye belirtmemin sebebi daha sade tasarımlı fan sesi en minimal olacak şekilde bir şey aramam. Onun dışı 16gb ram, 1tb ssd veya 512 +...
  14. BSTXN

Teşekkürler hocam. Peki Vivabooklar iş görür mü, 25k verilir mi, acaba bilginiz var mı? Genel olarak oyun için kullanılmayacak çünkü.
  15. BSTXN

Farketmemişim 15 yazdığını özellikler uyuşunca. Acer veya lenovo bana şarj süresi, garanti veya cihaz ömrü olarak bir sıkıntı yaşatır mı? Bir de gerçekten onlarca model var lenovo veya acer de olsa, pek araştıracak da zamanım yok herkes farklı bir şey öneriyor çok kafam karıştı. En azından HP...
Top Bottom