fasty isimli üyenin son içerikleri

1. F

Garanti Mobil Kayıt Ol 1100tl Kupon Kazan 🔥

Kodların hepsi geliyor diyenler neye göre söylüyor. Yeni üye oldum sadece defacto kodu geldi bugün
  2. F

Garanti Mobil Kayıt Ol 1100tl Kupon Kazan 🔥

Az önce üye oldum ref kodu girmek için kart başvurusu yapmaya gerek var mı çünkü 250 bonus diyor
  3. F

❌İndirim Bitti! trendyol razer indirim

2 ürün almıştım iptal edildi hepsi
  4. F

❌İndirim Bitti! HyperX Cloud Earbuds Kulakiçi Gaming Kulaklık 300 TL!!

İsteyen arkadaşa 700 den veririm
  5. F

rampage psu ne kadar dayanır?

Aynı kasayı kullanıyorum 600w olanı 10 ay oldu hiçbir sorun yok
  6. F

❌İndirim Bitti! Philips GC4905/40 Azur Buharlı Ütü 1750TL yerine 477,47TL!

Daha önce kumtel airfryer almıştım onu da iptal etmişti amazon.Yani amazon diğer firmalar gibi zaten göndermiyor böyle ürünleri.Piyasada yanlış fiyatta olsa amazon gönderiyor algısı var 😀
  7. F

Öneri Laptop için 1080p Gaming Monitör Önerisi

Hocam ben de önerdiğiniz modeli almayı düşünüyorum ancak amd freesync premium yok düzle premium arasında çok fark var mı sizce
  8. F

3500 TL Monitör önerisi gerekiyor

Aynı şekilde ben de 3600 e kadar monitör bakıyorum. Işık sızması olmayan monitör var mıdır acaba
  9. F

Ana Konu Donanım arşivi f/p canavarı sistem çıktı! r5 5600 rtx3060 11499tl

Ryzen 5 5600+rx 6650 xt sistemden buna geçmeye değer mi? Vramin 12 gb olmasından dolayı istiyorum
  10. F

❌İndirim Bitti! AMD Ryzen 7 5800X3D 9.237 TL ! 499 TL Değerinde Uncharted: Legacy of Thieves Collection Hediyeli

Oyun hediyesi işlemciyi hangi yerlerden alınca geçerli göremedim ben de ryzen 5 5600 almıştım amazondan.Listede ryzen 5 5600 de var
  11. F

Bilgisayarımdaki garip sorun

Sorunu bilen arkadaşlar var mı?
  12. F

denedim yine sonuç aynı.Videosunu yükleyebilirsem atacağım buraya 1665246750 sorun tam olarak bu https://drive.google.com/file/d/1Iv_jWWhJXCTdn9bkeKlC53w0luGzeOH-/view?usp=sharing
  13. F

hoparlörü tuştan kapatana kadar ses gelmeye devam ediyor ve ışıklar sönmüyor
  14. F

Arkadaşlar sistemi yeni topladım 1 aydır kullanıyorum bu sorun 1 haftadır oluşmaya başladı.Bilgisayarı kapatınca hoparlör durmadan çat pat diye ses çıkarıp ve mouse ve hoparlörün ışıkları yanıp sönüyor hoparlörü kapatınca sorun düzeliyor sizce sorun nedir?Ayrıca kasada arkadaki elektriği kesme...
  15. F

❌İndirim Bitti! 18TL GoLite Gaming Oyuncu Gamer Mouse Pad %60 İndirim🔥

Büyük olan 34 TL'ye düşmüştü sanırsam küçük model 18 tlydi
Top Bottom