fatihsultanterim isimli üyenin son içerikleri

1. fatihsultanterim

Sahibinden param güvende ile satın alımda nays kullanılır mı

teşekkürler, peki kredi kartı ile ödeme oluyor mu bilginiz var mı acaba
  2. fatihsultanterim

Sahibinden param güvende ile satın alımda nays kullanılır mı

arkadaşlar sorum çok basit, nays kart ile param güvende bedelini ödeyebiliyor muyum? ona göre karta para yükleyip öyle almak istiyorum. ilk defa param güvende ile satın alım yapacağım. nays kartım var limitlerini yükseltmeden içindeki parayı çekemiyormuşuz şuanda yükseltmek istemiyorum. benimde...
  3. fatihsultanterim

Turkcellde calışılırmı

biraz bilgi birikimi gerekebilir bimde çalışmak gibi olduğunu sanmıyorum. ama teknolojik aletlerle biraz da olsa alakanız varsa çalışabilirsiniz. rahat bir çalışma ortamı olduğunu düşünüyorum
  4. fatihsultanterim

hangi ekran kartı daha iyidir ?

ha anladım hocam. teşekkürler teşekkürler hocam hd5670 almaya karar verdim bende
  5. fatihsultanterim

teşekkürler 1684410499 ne gibi masraflar hocam? biraz açar mısınız
  6. fatihsultanterim

Görüntü almak için alıyorum oyun performansı çok ta önemli değil zaten. yine de en iyisini almak istiyorum hangisi daha iyidir ? veya daha iyi bi öneriniz varsa tavsiyelere açığım...
  7. fatihsultanterim

elimdeki sistemi nasıl değerlendirebilirim

Teşekkür ederim ikisini değerlendirip uygun olanı alacağım.
  8. fatihsultanterim

aslında 775pin için düşünüyorum hocam zaten yazılıma yeni başlayacağım için ileri düzey bi setup ihtiyacım yok intel quad core işlemcilerden düşünüyorum ama hangisi daha iyidir bilmiyorum. bi fikriniz var mı
  9. fatihsultanterim

bunu değerlendireceğim teşekkürler. peki işlemci öneriniz var mı ? zaten fiyatları pek pahalı olmuyor o yüzden alabileceğim en iyi işlemcileri almayı planlıyorum. 4 çekirdek olması önemli benim için
  10. fatihsultanterim

hocam zaten oyun amaçlı güncellemeyeceğim web tasarım için bi upgrade olacak birde yanında ufak tefek lol oynatsa kafa dağıtmak için güzel olur
  11. fatihsultanterim

beyler elimde bi sistem var ekran kartı yok buna yükseltme yapmayı düşünüyorum ufak tefek lol falan oynatacak bi sisteme çevirmek için neler yapabilirm ve nekadar harcamam gerekir? intel core duo E6550 işlemci 775pin bi anakart var markasını hatırlamıyorum 2x2gb ddr2 ram 230w psu var
  12. fatihsultanterim

bu anakart indirime mi girecek yoksa indirimli hali bu mu? b450m-k

hocam nereden aldınız acaba ?
  13. fatihsultanterim

bu anakart indirime mi girecek yoksa indirimli hali bu mu? b450m-k

arkadaşlar bilen birisi var mı ona göre sipariş vericem
Top Bottom