Faytinox isimli üyenin son içerikleri

1. F

GTA 5 online heist için bir sorunum var

Arkadaşlar high end bir ev aldım 24 seviyeyim. Evimdeki heist bölümüne gittiğim zaman E ye basarak kendi heistimi başlatamıyorum sadece Q ya basıp hızlı arama yapabiliyorum. Neden kendi heistimi başlatamıyorum kendi heistimi kurmak için ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim.
  2. F

T6 Ultra Nasıl Çıkartılır?

Dediğiniz gibi yapıp sonunda çıkartabildim çok teşekkür ederim.
  3. F

Fanları nasıl söküyoruz fanlarını tutan teller var. Nasıl sökeceğimi öğretebilir misin?
  4. F

Arkadaşlar T6 ultra nasıl çıkartılıyor. Herhangi bir yolu var mı yoksa aynı takarken yaptığımızın tersini mi yapıyoruz? Aynı takarken yaptığım gibi bastırıyorum ama hiç hareket yok çıkaramadım bir türlü bi yandan da korkuyorum zarar vermekten. Çıkarmanın bi yolu var mı?
  5. F

Monitör dahil sistem toplar mısınız Bütçe 7500₺

İyi akşamlar. Bütçe 7500 TL. Monitör dahil sistem toplayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Yada önerebilir misiniz?
  6. F

Akabilceğim en fiyat performans ssd

Kingston A2000 öneririm.
  7. F

10k ya sistem toplar mısınız?

Beklerim zaten sıkıntı değilde 3000 serisi almaya param yetecek mi bu fiyata toplanıyor mu? onu soruyorum. Aşşğı yukarı fiyatlar açıklandı.
  8. F

Beklerim sıkıntı yok ama doların düşüceğini sanmıyorum. Belki trump boynunu çizerken biraz düşer (!)
  9. F

Yok. Bekleyebilirim.
  10. F

Selam Arkadaşlar. Bana 12kya Monitör dahil sistem toplar mısınız? Bütçeyi 13'e kadar zorlayabilirim. Bu fiyata 3070li Sistem toplanır mı? Toplanmıyorsa Bütçeyi ne kadar daha zorlamam lazım? Şimdiden teşekkürler.
  11. F

ABD de Öğretmen maaşları ne kadar?

Benimki türkçe öğretmenliği. Psikoloji öğretmenleride iyi alıyomuş ama hariden. 1602354445 Bu arada benimkinden kasıtım ben değilim dayım aslında yalan olmasın.
  12. F

Daha önce hiç amerikaya gitmedim bilmiyordum kb.
  13. F

Teşekkürler.
  14. F

Dolar mı?
  15. F

ABD de öğretmen maaşları ne kadar bilen var mı?
Top Bottom