FB RevoltHyper isimli üyenin son içerikleri

1. FB RevoltHyper

İlk gelen kapsın black desert

Alana hayırlı olsun 1712263607 BA1F4AB79CEE4D10
  2. FB RevoltHyper

Suicide Squad: Kill the Justice League Alınır mı?

750 lira vermeye değer mi ?
  3. FB RevoltHyper

Xbox konsolu olanlar bakabilir mi?

Konsoldayken size özel indirimler çıkıyor sakın kaçırmayın böyle fırsatları.
  4. FB RevoltHyper

Beyler bu mail scam mi

eski iade maillerine bakayım dedim bu mail var bakalım sileyim 1705998940 bir sıkıntı gibi durmuyor gibi bakıcağız ileriki günlerde
  5. FB RevoltHyper

Beyler bu mail scam mi

3 gündür iade yapmadığım halde mail geliyor biraz şüphelendim bu mail sizce sahte mi? [email protected]
  6. FB RevoltHyper

Call Of Duty Bütün oyunlarda online hata alıyorum nasıl çözerim

superonline 1705129198 güvenli interneti bu netten bir ip adres var oraya girince yapılabilir mi
  7. FB RevoltHyper

Call Of Duty Bütün oyunlarda online hata alıyorum nasıl çözerim

Sorun mw2 cold war vanguard da alıyorum connection hatası varmı çözümü olan veya çözen oyunu alıyoruz birde sıkıntı çekiyoruz kablo ile bağlı xbox nete
  8. FB RevoltHyper

Fifa 24 için gamepad

https://www.vatanbilgisayar.com/f310-gamepad.html en ucuza kaliteli bu var daha bütçe aşarsan 1200 TL ye kablosuzunu alırsın bütçen ne kadar
  9. FB RevoltHyper

RDR2 fsr 3 modu geldi

bu modu ekleyince bu ekranlar titriyor bunu kapatmanın bir yolu yokmu mod aktifken
  10. FB RevoltHyper

Bu kartı alsam mı almasam mı?

Çok kararsızım şuna şu kadar parayı vermeyi pek içime sığmıyor ama lazımda ne yapmalıyım kullanan var mı ? https://www.amazon.com.tr/dp/B09BJYFJ6G/?coliid=I24HITBA17VWG9&colid=VRZIU5FP0BY&psc=1&ref_=list_c_wl_lv_ov_lig_dp_it + Birde 2 tb hdd var ona rağmen :D X/S uyumlu oyunlar için alıcağım
  11. FB RevoltHyper

Alan Wake 2 alınır mı?

Epicten almayı düşünyorudum fakat RX5500 xt oluduğu için oradan almayı bıraktım Xbox Series s için almak istiyorum sizce alayım mı 850 TL gibi bi ücrete değer mi yoksa başka çeşit 7 8 oyun mu almalıyım ?
  12. FB RevoltHyper

20 k ya sistem öneren var mı?

sence iyi mi?
  13. FB RevoltHyper

Epic Games te bu liste haricinde neler önerebililrsiniz?

yalan olmasın bi yerde gördüm sifuyu bedava vericeklerini yazan oldu ne kadar doğru bilemedim
  14. FB RevoltHyper

20 k ya sistem öneren var mı?

20 k ya 4060 lı sistem olabilir.
  15. FB RevoltHyper

🔥İndirim APPLE 24'' iMac Masaüstü pc 49,997TL

49997 50000 olsa nasıl alırdık :D
Top Bottom