FeraryusTR isimli üyenin son içerikleri

1. F

450 TL bütçeye mekanik mi almalıyım membrane mi

hangi klavyeyi kullanmıştınız meraktan soruyorum
  2. F

CL 11 RAM'im var CL 10 RAM alırsam çalışır mı?

benim ram cl 11
  3. F

CL 11 RAM'im var CL 10 RAM alırsam çalışır mı?

CL 11 RAM var CL 10 alırsam çalışır mı?
  4. F

Ben de CL 10 RAM var CL 11 RAM alırsam çalışır mı?

Teşekkür ederim bilgi için
  5. F

Ben de CL 10 RAM var CL 11 RAM alırsam çalışır mı?

evet arkadaşlar konu başlığında da görüdüğünüz gibi benim ram'im CL 10 alacağım ram CL 11 çalışır mı?
  6. F

4 gb ram daha alırsam oyunlarda ki droplar azalır ve fps artar mı?

anladım teşekkür ederim önerin için
  7. F

peki teşekkür ederim önerin için
  8. F

hocam siz bilgili gibisiniz ben size göre hareket ediyim şimdi ya klavye alıcam ya ram size hangisi valorant da drop sorunu yüzünden ram a sardım
  9. F

onlarda pek iyi değil ama söyliyim amd radeon hd graphics 8350 işlemci i3 4130
  10. F

biliyorum pc zaten 2014 den kalma ama valorant oynarken 40-60 arası fps alıyorum ama çok drop giriyor o drop çözülür diye düşünüyordum
  11. F

benim pc eski olduğundandır belki de bilmiyorum 1627465222 1600 mhz alacağım ram da 1600 mhz zaten
  12. F

Öncelikle başlık biraz kötü oldu kusura bakmayın nasıl açayım bilemedim şimdi ben de 4 GB ram var valorant'ta fps'im 40-60 arasında ama çok drop giriyor ondan dolayı da oyunu oynayamıyorum 4 gb ram daha alırsam yani 8 GB ram olursa donmalar azalır mı ve fps artarsa kaç artar?
  13. F

Opera Gx cok yavaş calışıyor

Yüksek ihtimal sistemden kaynaklı ben de opera gx kullanıyorum ve gayet hızlı sizin pc de hangisi hızlı çalışıyorsa onu kullanın
  14. F

100-250 TL Arasında alınabilecek en iyi klavye hangisi

Hocam 250 TL ye mekanik bir klavye baya iyi ama ben ailemle yaşıyorum abimle de aynı odada kalıyoruz çok ses yapar diye bir korkum var ondan dolayı kırmızı switch varsa tercihimdir bir de hepsiburada'nın mobil uygulamasında 50 TL indirim varmış o hala geçerli mi(konu dışı soru) 1626270921 Eğer...
  15. F

100-250 TL Arasında alınabilecek en iyi klavye hangisi

Selamlar arkadaşlar ben klavye almak istiyorum bütçem 250 TL hangi klavyeyi önerirsiniz veya hangi klavyeyi almalıyım şimdiden önerileriniz için teşekkürler
Top Bottom