ferhat dereli isimli üyenin son içerikleri

1. F

LAPTOP ÖNERİN DOSTLAR

Hocam size bir şey daha sormak isterim. Böyle 13-14k bandında bu pc den kat kat daha iyi bir pc varsa benimle paylaşır mısınız?
  2. F

LAPTOP ÖNERİN DOSTLAR

Hayır herhangi bir marka düşünmüyorum F/P olasini istiyorum sizce hangisini seçmeliyim?
  3. F

LAPTOP ÖNERİN DOSTLAR

Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 Dizüstü Bilgisayar, AMD Athlon Silver 7120U İşlemci, 8 GB Ram, 256 GB SSD, 15.6 inç HD (1366x768) TN 220nits Anti-glare Ekran, Freedos, 82VG00G9TX https://amzn.eu/d/gIAAu1G sence bu mu yoksa yazdığın mı?
  4. F

LAPTOP ÖNERİN DOSTLAR

Hepinize merhaba dostlar Dükkanımızda trendyol için kullanacığımız bir laptop önerir misiniz? Bütçe; 10.000 Not: ram 8 ssd 256gb yeterli
  5. F

Kulaklık/ mağaza öneri

Sen ne önerirsin ayrıca bütün kablosuz kulaklik markaları bir süre sonra ağrıtıyor süper zeka buna göre değerlendireceksen hiç değerlendirme daha iyi
  6. F

Kulaklık/ mağaza öneri

Bana göre en iyi kulak ustü kulaklik markası (kablosuz)
  7. F

Kulaklık/ mağaza öneri

Merhabalar öncelikle Hayırlı ramazanlar Hemen konuya gireyim JBL 510bt almayı düşünüyorum fiziksel mağazalarda bulamadım internetten almak için hangi platformu önerirsiniz?
  8. F

F/P telefon onerisi (xiaomi olsa iyi olur)

Hepinize selam arkadaşlar ben redmi note 8 kullanıcısıyım ama son günlerde telefondan pek verim alamıyorum bu yüzden yeni bir telefon almaya karar verdim şimdilik Redmi note 12 pro düşünüyorum sizin önerileriniz nedir?
  9. F

Deeeer simülatör açılmıyor

Arkadaşlar cihazım redmi note 8 ve deeeer simülatörü nereden indirirsem indirim açılmıyor neden oluyor bilginiz varmı?
  10. F

Hazır sistemlerde windows kururlumu?

Arkadaşlar ileride bir hazir sistem alacağim hazir sistemlerde Windows kururlumu kuruluysa kaç 10 mu 11 mi yoksa benimmi kurmam gerekiyor nasil kuracagim?
  11. F

Trendyol için laptop onerin

Hepinize merhaba arkadaşlar . Biz dükkana trendyol yemek le iş birliği yaptiğimiz için sadece dükkanda kullanabilicegimiz bir laptop oneriniz varmidir NOT:sadece trendyol için kullanılıcak ona göre bir şey onerirseniz sevinirim 🖤
  12. F

Google uygulamarını indirmiş

Varsayilan taracın google sa ondan dolayi olabilir
  13. F

Bu sistem bu fiyata değer mi

Son kuruşuna kadar değer zira tek tek toplasan 22k gibi bir fiyat çikiyor
  14. F

Öneri Pc topluyorum öneri lazim

Arkadaşlar hepinize merhaba bu forumda yeniyim bir pc toplamak istiyorum . Ana bileşenlerini seçtim buraya atıyorum bu pc hakkinda yorumlarınızı ve önerilerinizi bana yazin lutfen 🙏🏼(ram 2tane )...
Top Bottom