ferhat.exe isimli üyenin son içerikleri

1. ferhat.exe

discord nitro iade etme

geçenlerde discord 1 ay hediye nitro dağıtıyordu kart bilgisi istedi hediyeyi vermek için bende girdim. 1 aylık nitro bitmiş haberim yoktu hesabımdan 1 yıllık nitro üyelik ücreti 749TL çekilmiş. nitroyu iptal ettim ancak para iadesinden bahseden bir yazı görmedim. iade yapılır mı? iadeyi nasıl...
  2. ferhat.exe

Bluetooth kulaklık kutusu şarj olmuyor

ürünü alalı yaklaşık 3 ay oluyor normalde sorun yoktu bugun kutuyu şarja taktım normalde kutuyu şarja takınca kutunun kırmızı ışığı yanıyordu şimdi yanıp sönüyor bakıyorum bir süre sonra ışık sönüyor kendiliğinden ne yapabilirim tak çıkar yaptım kaç kere soketi temizledim düzelmedi
  3. ferhat.exe

Ameliyat geçirdim polisliğe engel mi?

tesekkurler
  4. ferhat.exe

Ameliyat geçirdim polisliğe engel mi?

Şubatta trafik kazası geçirdim araba perte çıktı, iki kolum kırıldı(humerus kemigi) ameliyat oldum ikisine de platin takıldı suan kırıklar kaynama aşamasında birkaç haftaya fizik tedaviye baslayacagım. Neyse konuyuı uzatmadan hayalim asker olmaktı, bu ameliyat veya kollarımdaki platinler polis...
  5. ferhat.exe

Bu Sistem Kaç TL Eder

arkadaşlar motor almayı düşündüğüm için 1 yıl önce aldığım, çok temiz kullandığım sistemi satmayı düşünüyorum sıfır fiyatları belli zaten ama ikinci el piyasasını bilmiyorum. Günümüz piyasasında bu sistem kaç lira eder? Sistem özellikleri: AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz Asus Prime B450M-A Asus...
  6. ferhat.exe

kaykay yenileme hakkında bir kaç soru

arkadaslar selam kaykayda yeniyim. 150 TL'ye ikinci el kaykay aldım yaklasik bir ay önce fakat görünüşünü pek sevmiyorum uzun süredir kaykaycı olan bir arkadaşım tahtasının kaliteli olduğunu söyledi, her neyse asıl soruma geceyim zimparasini yenileyecegim internette 50-100tl arasi kaykay...
  7. ferhat.exe

bilgisayarımı satmayı düşünüyorum bu sistem kaç TL eder?

anladım hocam bir çok kişi öyle demiş ama kasayı falan tek başına alan olmaz diye düşünüyorum
  8. ferhat.exe

6500tl gibi bir fiyata mal oldu
  9. ferhat.exe

arkadaşlar selam yaklaşık 6-7 ay önce incehesap üzerinden bir bilgisayar toplamıştım şuan sürekli olarak uğraştığım bir şey yok ve oynadığım oyunlar da artık zevk vermemeye başladı, şuan satıp kendime düşük özellikli dizüstü bir bilgisayar almayı düşünüyorum, bu sistem günümüz piyasasında kaç...
  10. ferhat.exe

RX580 İLE MİNİNG YAPILIR MI - DETAYLAR

anladım hocam. yani bu bilgisayar gece gündüz 1 ay mining yapsa 72 dolar mı kazanıyor sonuc olarak
  11. ferhat.exe

ben burada değişiklik yapmadım 32 yazısını yazdım onları kendisi mi belirliyor
  12. ferhat.exe

pc hazır sistem kasa gamepower ve psu dahil bir kasaydı 1611350492 bunlar ne anlama geliyor hocam elektrik gideri, güç tüketimini falan bilmiyorum ki, kart 32.74mh veriyormuş gerisi nelere bağlı bilmiyorum
  13. ferhat.exe

bunun ile ilgili kaynak var mı araştırmak isterim :d
  14. ferhat.exe

anladım hocam haklısınız
Top Bottom