Ferhat54 isimli üyenin son içerikleri

1. F

PC game pass ea oyunları %99’damkalıyo

Game pass aldıktan sonra fifa 23 yüklicektim %99 da geldikten sonra bu hatayı veriyo ne yapmalıyım
  2. F

Ubisoft oyuncuları indiremiyorum

Arkadaşlar pc de Xbox game pasa ultimate aldım assassi’s cred orgins yüklicektim Benden cbox hesabımı ubisofta bağalamamı istedi tamam dedim ama böyle bi hata çıkıyo ne yapmam lazım
  3. F

Cs go’da ekranımın yarısı siyah

Cs go ekranımın yarısı siyah nerdeyse herşeyi denedim ama olmadı lütfen yardım edin
  4. F

Cs go’da ekranımın yarısı siyah

Cs go ekranımın yarısı siyah nerdeyse herşeyi denedim ama olmadı lütfen yardım edin
  5. F

Ekran büyüyo küçülüyo

World of thnaks 2k’da oynarken ekran normal 1080p’de oynarken çok küçük oluyo bunun nedeni nedir nasıl düzeltebilirim
  6. F

Bu laptoplardan en iyiden en kötüye sıralama yaparmısınız

Bu laptop hangi sıraya girer HP victus rtx4050 i5 12500h
  7. F

Bu laptoplardan en iyiden en kötüye sıralama yaparmısınız

MSI Thin GF63 Gaming Notebook Rtx4050 i512450h ASUS TUF Gaming F15 Laptop Rtx 4050 i7 12700h ASUS TUF Gaming F15 Laptop Rtx 4060 i7 12700h Acer Nitro 5 Rtx 4060 i7 12700h
  8. F

Bu laptop nasıl 900 euro bütce

Okadar bütçem yok malesef
  9. F

Bu laptop nasıl 900 euro bütce

GIGABYTE G5 KF-E3DE313SD, Gaming Notebook almanyada yaşıyorum 900 euro bütce Bu laptop nasıl
  10. F

1000 euro laptop önerisi

900-1000 euro gaming laptop önerisi
  11. F

Gaming laptop önerisi

Gaming laptop önerisi yaparmısınız bütçem 25000tl
  12. F

tyt ayt tarih konu anlatım kitabı önerisi yaparmısınız (sözelciyim

Ya çok detaylı bi kitap istemiyom çok özet,te istemiyom (sözelciyim)
  13. F

Ben Ramazan yetkin hocanın konu anlatım videolarını izliyorum ve onun bi kitabı var video ders notları diye kırtasiyeyede o kitabı incelediğimde bazı ünitelerde her ör Berlin antlaşması,şark meselesi fln bazı konular yok anlatmıyo o yüzden video ders notları kitabını almadım soru bankası olarak...
  14. F

tyt ayt tarih konu anlatım kitabı önerisi yaparmısınız (sözelciyim)
  15. F

Cupcat’da metini sese çevirme özelliği varmı

Cupcat’da metini sese çevirme özelliği varmı bende türkçe yerine almanca var nasıl türkçe ekleyebilirim 1691463663
Top Bottom