fettahaltuntaş isimli üyenin son içerikleri

1. fettahaltuntaş

RYZEN 5 5600 RAM HAKKINDA

Kayda değer pek bir şey göremezsin ama tabikide 3200 de çalışcağına 3600 de çalışsın. Kullanın abi donanımlarını sonuna kadar
  2. fettahaltuntaş

Valorant fps sorunu yaşıyorum

Hocam sorun olduğu belli eski 1650s li sistemimde 200-250 veriyor orta ayarlarda
  3. fettahaltuntaş

🔥İndirim YURTDIŞINDAN DÜŞÜK VERGİLİ-UYGUN CUSTOM KLAVYE ALMAK

Güzel kardeşim, can kardeşim.. Bu sistem nasıl ilerliyor ben sana anlatayım.. Aldığın herhangi bir ürünün faturasını hemen hemen şöyle kesiyorlar.. '15€ değerindeki bir hediye' Tıraş sabunu traş fırçası v.s v.s sallıyorum. Buna göre de bir vergi çıkıyor ortalama 110 TL civarı. Bak şimdi...
  4. fettahaltuntaş

Babama nasıl laptop aldırabilirim?

Kartını uçur sipariş geç. Ben öyle yapmıstım
  5. fettahaltuntaş

KASA CALISIYOR FAKAT GORUNTU YOK YARDIM EDINN!!

Kardesim sorun cok basit bilgisayarla bir işin yok televizyonu kurcala. Televizyon menüsünden doğru hdmı bağlantısını seçtiğine emin ol.. ( yanlıs hatırlamıyorsam AV tuşu olması lazımdı kumanda üzerinde) 1712679801 Ekran kartında bir süre sonra gücü kesmesi normal.. kapatır fanlarını. Ne zaman...
  6. fettahaltuntaş

Çözüldü✓ Sistemimi her şey dahil satıyorum ? Fiyat sizce iyi mi?

Abi yorumları okurken çıldırdım. Hacı bu ölücüler, nefesi korkanlar, aç kabadayı dediklerimiz 20-25 k teklif edenler. Ve bunlar heyrede.. Sarı site, yeşil site, pembe site vs. vs.. Emin ol sen 20 k teklif eden arkadasın teklifini kabul etsen ya almaktan vazgeçer yada derki 10 k ya anlaşalım...
  7. fettahaltuntaş

Lenovo Legion Monitör Alınır Mı?

Yani şöyle diyeyim bende 24.5 versiyonu var açıkcası 1080p günümüzde kısmen yeterli kısmen yetersiz. Kullanımda gözüme gelmiyor ancak video, film vs. İzleri izlediğim zaman keşke 2 k bir monitör alsaydın diyorum. Ama kesinlikle böyle berbat abi falan filan yok. 27 inch olunca bu dediğim kötü...
  8. fettahaltuntaş

Sigortasız kredi nasıl çekerim

70 k kredi 💀
  9. fettahaltuntaş

Varmıdır daha iyisi/yerine geçicek bir sistem..

Çook teşekkür ederim tavsiyen için. Ama sanırım değişimi gamegaraj dan yana kullanmayacağım. Halen daha tavsiyelere açık bir durumdayım. Not: görüntüye önem veren bir insanım. Ayrıca beyaz temalı bir sistem olsa benim için daha tatlı olur 1712257362 Ayrıca bir ekleme daha yapayım ddr5 takıntım...
  10. fettahaltuntaş

Gamegaraj içime sinmedi arkadaşlar. Şu anki sistemi zamanında zaten burdan almıştım. Kalite gıdıklıyor. Bir yandada full Asus var
  11. fettahaltuntaş

Hocam güç kaynağı falan papaz olmayalım. Bilmediğim isimler.
  12. fettahaltuntaş

HasbinAllah sonunda. Parçalar bunlar arkadaşlar. Fiyat tam olarak 25.333 TL 1712244178 Halletim hocam 1712244301 Birde belirteyim ram 2x8 GB orada gzükmemiş. Ayrıca kasa fansız geliyor. 4 adette Asus tuf 120 mm fan var sepette. her şey dahil 25.333 TL
  13. fettahaltuntaş

Özür dilerim fotoğraf yüklemiştim ancak hata oldu galiba tekrardan yüklüyorum şimdi. 1712244039 Yine gelmedi fotoğraf nedenini bilen varmı? 1712244096
  14. fettahaltuntaş

Arkadaşlar selam. Gaming gen tr üzerinden bu sistemi özelleştirdim falan durum bu. Bu fiyata bunu alma sunu al diyeceğiniz bir ürün varmı. Birde şunu sorayım 'senin yerinde olsam şu parçayı şu yapardım' dediğiniz bir şey varmı? İşlemci fanı için yazmanıza gerek yok stok ile gelsin alıcam...
Top Bottom