Fevkelade1i isimli üyenin son etkinliği

• Fevkelade1i
    Fevkelade1i, Askerlik Erteleme Hakkında başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    2028'de ne olacağını kimse bilemez. Şu an 182 bin lira ücreti var. Memur maaşına göre artar bedelli parası. Her zaman, en düşük memur maaşının 6 aylık...
  • Fevkelade1i
    brom benimde mezuna kaldım asker kaçağı olmamak için tecil yaptırdım normalde 2 seneye askere gidiyordum açıktan üniversite yazıldım direkt olarak 8...
  • Fevkelade1i
    E Devlette, askerlik durumunu sorgulayın. Orada tecil etme seçeneği vardır, eğer hakkınız varsa. Tecil seçeneğiniz yoksa askerlik şubeye gidip sorun. Belki...
  • Fevkelade1i
    Lise mezunları, mezuniyetin ardından 3 yıl uzatabiliyor askerliğini. 21 yaşında askeralma işlemi gerçekleştiriyor artık. 21 yaşından sonra 3 yıl tecil...
  • Fevkelade1i
    Önlisans mezunu olduktan sonra 2 yıl uzatabilirsiniz. Ardından 4 yıllık bir bölüme kaydolursanız, öğrenci olduğunuz sürece 28 yaşına kadar askerliği...
  • Fevkelade1i
    Fevkelade1i, Honor 90 mı Poco X6/Pro mu? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Poco X6 Pro alacağım gibi hocam, sipariş veriyorum.
  • Fevkelade1i
    Ben de 28 yaşına kadar bu yolla tecil etmiştim hocam. Sadece, bakaya durumuna kalınmışsa tecil sıkıntı olabiliyor diye biliyorum fakat emin değilim.
  • Fevkelade1i
    Zaten Honor 90 in fiyatında ii bir cihaz olduğunu düşünmüyorum. Poco X6 Pro da içinden geçer zaten.
  • Fevkelade1i
    28 yaşını geçmediyse tecil olur diye biliyorum. Ola ki tecil olmadı, zaten bunca yıl sorunsuz devam etmişsin. Yine aynı şekilde mezun olana kadar devam...
  • Fevkelade1i
    Fevkelade1i, Honor 90 mı Poco X6/Pro mu? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Muhtemelen X6 Pro alacağım artık. Alternatif bir şey bulamadım.
  • Fevkelade1i
    Fevkelade1i, Telefon Önerileri kategorisinde Honor 90 mı Poco X6/Pro mu? başlıklı bir konu açtı.
    Arkadaşlar, yeni bir telefon arayışındayım. Honor 90 ve Poco arasında kaldım. Poco X6 Pro HyperOS sistem arayüzüne sahip olduğu için ikilemdeyim. Yeni çıkan...
  • Fevkelade1i
    Fevkelade1i, Warp Markası Güvenilir mi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Google uygulamaları benim için önemli olduğu için Huawei almadım hocam. Kardeşime alıyorum tableti, kontrol edilebilir olması gerekiyordu.
  • Fevkelade1i
    Fevkelade1i, Android Ekran kendi kendine kararıveriyor? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Ben de aynı sorunu yaşıyorum, 5 yıllık telefon. Çözüm bulamadım, yeni telefon bakıyorum şimdi mecburen.
  • Fevkelade1i
    Redmi Pad SE 256 GB / 8 GB Ram modelini aldım hocam. Ses kalitesi olsun, görüntü kalitesi olsun, çok memnunum cihazdan.
  • Fevkelade1i
    Aslında en mantıklısı bu ama Hatay'da böyle bir seçeneğim yok maalesef hocam. Mecbur, şansımıza güvenip alacağız birini. Haklısın hocam. Başlıktaki Warp...
Top Bottom